| maya_8507 a întrebat:

O intrebare puierila care ma framantathinking de ce baietii se dau numai la fete urate si proaste iar cele destepte si frumoase sunt ocolitethinking am in clasa o fata urata si culmea e si cea mai proasta ...toti baietii :vai da-mi un pupic. in schimb cea frumoasa si culmea cea mai desteapta nu o linguseste nimenilaughing. sunt o multime de fete frumoase in clasa si toti se duc tocmai la cea urata0, 0

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Poi tocmaiwinking Se dau la ea pentru ca e proastalove strucklove strucklove struck
La ce bun ca o fata sa fie frumoasa, daca nu e si proasta? Sau darnica? Poi da.tongue

Un alt motiv este : pe alea "frumoase si destepte" le respecta, pe cand acestealalte "urate si proaste", care le i-au cu "pupici", e doar asa de distractie, de amuzament. nimic serioswinking

Daca un tip ar vrea sa aiba o relatie catusi de putin serioasa cu o fata mai mult ca sigur ar alege-o "frumoasa si desteapta". Doar n-o sa se faca de ras:-J pe strada, etc. Celelate sunt doar de amuzamentwinking de "misto, caterinca" nimic bazat pe sentiment...

9 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Daca e desteapta si frumoasa se lasa greu bagata in patlaughing. Fiind urata si proasta se simte super bine sub atentia lor si e in stare sa faca orice ca sa o pastreze, inclusiv sex. Iar cum baietii secolului 21 cam asta vor...

| Barbiiiiee a răspuns:

Pentru ca pot obitne ce vor de la aia proasta...Gandeste`te ca o fata desteapta accepta un baiat in viata ei, nu toata clasa peste ea.si baietii astiasmug. Decat sa`si ia jet de la una finutsa si desteapta, aleg proastele!

| razekery a răspuns:

Acum de faza cu destepte sau proaste. mie nu imi plac fetele mai destepte ca mine nici mai proaste. sa fie cam la nivelul meu ca sa ma inteleg cu ele. pentru ca sa ai o relatie cu cineva trebuie sa aiba aproximativ aceeasi mentalitate ca tine.

| evelina_8943 a răspuns:

Poate ea e frumoasa dar tu o vezi urata pentru. ca esti geloasa :-P

| Alecsandri a răspuns:

Din ce oras esti, daca esti din Bucuresti da-mi un mesaj privat cu id fetelor frumoase si destepte ca si eu sunt singur si sunt in cautare de fete frumoase si destepte pentru o relatie serioasa

| maya_8507 explică:

Nu sunt geloasa happy daca asi fi nu asi putea afirma ca exista acea fata frumoasa din cls (care nu sunt eu ) deci imi dau seama cine e frumos si cine nu ( parerea majoritatii este cea care decide ) eu nu ma cred frumoasatongue dar nici urata ca cea mentionata mai sus

| BeastMaster a răspuns (pentru maya_8507):

Eu din cate stiu baietilor le plac fetele frumoase nu urate...deci ori isi bat joc de fata aia, ori colegii tai nu sunt in deplinatatea facultatilor mintale. faza cu fetele proaste este adevarata fiindca in zilele astea multe fete isi bat joc de frumusetea lor facundu-se prea indragitele pitipoance.
PS: Scuze ca am scris raspunsul ca un comentariu dar vad ca nu prea mai am cum.mi s-o fi stricat calculatorusad

| Piticot25 a răspuns:

Eu zic ca depinde si de comportament. Daca cea urata se intelege bine cu baietii si le da apa la moara, e normal sa stea mai mult in preajma ei... Pupici:*