| aicinuehi5 a întrebat:

Oare de ce sunt toate femeile frumoase din ROmania proaste? Si cele urate destepte?

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu e o regula!
Dar daca tie asa iti place sa crezi, o sa incerc sa-ti raspund.Pai eu cred[adica dupa parerea mea] fetele frumoase cred ca prin frumusete, fund, sani obtin cam orce[cea ce e cam adevaratbatting eyelashes] si nu le mai intereseaza si de inteligenta. Iar cele urate dar destepte cred ca nu au ce face ca sa devina si ele frumoase, nu stiuwinking!
Orcum, cum ti-am mai spus, nu e o regula asta...wave:*

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru ca fetele urate sunt mai cu capul pe umeri, m-am convins de asta crede-ma, in timp ce alea frumoase stiu doar sa ranjeasca si sa se comporte ca niste pipite.

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu neaparat laughing Si fetele frumoase pot fi destepte happy, iar fetele urate pot fi proaste! De ce? Vrei una care sa le aiba pe amandoua si nu gasesti?! laughing