| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare simpla laughing Cum sa saruti o fata "french", "cu limba", etc. laughing

14 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Mai lăsați atât teoria asta, practica și o sa inverti nu e o tehnica speciala bafta.

| unknownn a răspuns:

Cea mai de **** intrebare. e ca si cum ai intreba "cum sa fluieri?"

| Azµre a răspuns:

Ce întrebare e asta? Pur și simplu o săruți, french-ul vine de la sine.

| papusica987 a răspuns:

Nu e o tactica speciala.
o faci cum simti.

| chazz a răspuns:

Mda..intrebarea e cam aiurea, dar am sa te ajut happy
Te aproprii de ea, dupa:
1.deschizi gura si rotesti limba impreuna cu fata.

sfaturi:nu o baga in fata, o tii normal ca sa nu sufoci fata.
si cu saliva sa ai grija ca sa nu ii lasi bale.
P.S:Numai binehappy
la acest sarut 'french' ii ziceam limba in guralaughing in fine

| JustRoxanne a răspuns:

Cauta pe Youtube! laughing

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://teladin.blogspot.ro/2017/02/cum-saruti-partea-1.html
Este foarte bun tutorialul

Sper sa te ajute

| Darkangelzn a răspuns:

Foarte simplu ii bagi limba in gura.
Funda!?

| VlaDtz99 a răspuns:

Cu raspunsuri de genul: Ii bagi limba in gura, nu prea ma puteti ajuta. happy

| ριтιкσтh a răspuns:

Un raspuns simplu.Bagi limba in gura feteihee hee da cu delicatetelaughing ai grija poate o inecilaughing ( sarut french sau sarut cu limba e una si aceeasi chestie) :X

| nbanike14 a răspuns:

Paihappy totul vine de la sine, ai sa vezi cand o sa se intample! Nu poti invata dintr-un video! Fa ce si cum simti! Funda?

| sorycool a răspuns:

Bagi limba in gura si o invartibatting eyelashes.