| Anonim5566 a întrebat:

O intrebare stupida: atunci cand nasti..si impingi foarte tare, se poate sa tragi n vant sau sa faci treaba mare? rolling on the floor Astept un raspuns relativ curios, mi-am pus de multe ori intrebarea.

8 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, inainte de nastere, femeilor li se face clisma pentru a evita astfel de neplaceri. Totusi in cazuri exceptionale, e posibil sa se intample.

| Anonim5566 explică (pentru catablondu):

Ok, multumesc. Acum sunt lamurit si cred ca o sa sterg intrebarea ca sa nu existe altfel de comentarii.

| catablondu a răspuns (pentru Anonim5566):

Eu nu as sterge-o sincer, poate mai sunt curiosi. Comentariile stupide trebuie tratate cu ignoranta. Numai bine.

| wolder a răspuns:

Matusa mea a nascut acum cateva luni, mama mea a nascut.
N-am auzit sa se faca cumva clisma cum zice in primul raspuns, dar nu zic ca nu-i real.

| mona a răspuns:

De aceea iti face clisma sa nu faci vreo minune [treaba mare] acum ca se intampla sa tragi vanturi...asta e...parfumezi doctorul

| bObby123 a răspuns:

Like pentru intrebarelaughing

| Oana92 a răspuns:

Este posibil...

| Raiiiisa a răspuns:

Cand o sa fii insarcinata si o sa nasti, o sa vezi atunci ce o sa faci si ce nu.