| DelyyaMaria13 a întrebat:

O mama isi poate da seama cand fiica ei isi incepe viata sexuala?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O mama adevarata, da!

| Fatamuntilor a răspuns:

Atata timp cat exista comunicare si incredere eu zi ca da.
In plus o mama care isi cunoste foarte bine fiica, isi va da seama din compartament!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa vada ca mergi mai cracanata. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Ca de obicei dragul meu Watson.

| RedDeath a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

rolling on the floor Ce comentarii 'frumoase' pe tine! rolling on the floor
Glumesc, esti comic! La asa intrebare, e si normal big grin

NUU, nu isi poate da seaman, doar daca e doctor ginecolog maikata, sau afla cumva de la o persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu e nevoie.e de ajuns ca stii tu.si ca o faci pe ascuns. buna fiica mai esti.chestia e ca maicata sa nu afle cand vei avea deja sida ori vreun copilas in pantec.in rest da-i tare ca e ghini tari di tat.o vreme. apoi nu mai bine.vei vrea sa fii cea care erai dar nu se mai poate.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous999 a răspuns:

O mama isi da seama de orice. Daca vrei sa faci pasul asta si esti destul de mare nu cred ca ti-ar reprosa dar depinde de multi factori acum.