| Anonimboy111 a întrebat:

O mica gaura de la un piercing din ata de la penis(frenum piercing)in cat timp se inchide? Avand in vedere ca a fost purtat doar cateva zile si nu s-a inchis dupa cam un an

10 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Nu cred ca se mai inchide

| Anonimboy111 explică (pentru GouDidodino):

Deloc? Adica nu se mai micsoreaza putin macar?

| GouDidodino a răspuns (pentru Anonimboy111):

Nu, dacă nu s-a închis într-un an de zile, asa o sa rămână.

| Ilovedinero a răspuns:

Daca nu s-a inchis dupa atata timp exista posibilitatea sa nu se mai inchida.

| Costis3x69 a răspuns:

NU se mai închide așa cum tatuajele RĂMÂN PERMANENT IN PIELE! sad

| Anonimboy111 explică (pentru Costis3x69):

Tatuajele le poti scoate dupa piele si calmati-va ca este treaba mea laughing

| GucciMarcheaza a răspuns:

... varule nu genul ala de gaura trebuia sa ii dai.

| Anonimboy111 explică (pentru GucciMarcheaza):

Varule e o mica gaura e ft mica, doar nu ma taiam sa mi bag bile laughing laughing

| GucciMarcheaza a răspuns (pentru Anonimboy111):

Mai bine bagai 7 bile, faceai crima de om.

| Anonimboy111 explică (pentru GucciMarcheaza):

Maltrateaza te tu in halu ala