| Robert_2672 a întrebat:

O mica intrebare daca nu va suparati.
ati avut vreodata senzatia ca va place de o persoana foarte mult, iar dupa cateva zile nu va mai place? varsta cuprinsa intre doar cei cu varsta intre 14-15 ani happy
curiozitate big grin

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se poate intampla bineinteles si mai ales la varsta spusa de tine. E o varsta foarte sensibila cand fiecare simte primele impulsuri emotionale sa le spunem asa. Dar sunt doar impulsuri de aceea dupa cateva zile senzatia de place dispare. Dar e ceva normal, toata lumea trece prin asa ceva.Bafta!

| madagascar a răspuns:

E caracteristic varstei

| CristinaElena96 a răspuns:

Dabig grin
de multe ori
e ceva normal
credlaughing

| LucianGabriel a răspuns:

Pai la varsta asta e normal lucrul acesta, mai incolo o sa fie "iubirile adevarate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei...sunt fata.am 14 ani si da. m-i s-a intamplat si ma cam invinovatzesc din cauza asta//m-i se pare ca acesta este un defect deoarece reusesc sa fac acea persoana sa ma placa.si apoi o fac sa sufere din pricina faptului ca eu nu o mai placstraight facee greu