| TarjaTurunenFan a întrebat:

Ai avut vreodata senzatia ca persoana de langa tine te place?

Răspuns Câştigător
| Addaa1998 a răspuns:

Da!
Este foarte ciudat si frustrant, pentru ca te iubeste si e langa tine si nu spune apoi iti tresare puntul ca poate iubeste pe altcineva care sta langa el.

15 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

De multe ori avem senzatia asta dar de cele mai mute ori se dovedeste ca a fost doar o ''senzatie''

| unknownn a răspuns:

La ce te referi prin "persoana de langa tine"?!
Ma trimite la multe chestii aceasta intrebare, n-am de unde sa stiu la care din ele te referi.

| TarjaTurunenFan explică (pentru unknownn):

Ma refer la persoana de care esti indragostit.
Dar te poti exprima si in celalalte moduri

| Dariusuu a răspuns:

Tot timpul.

Doar daca te uiti cum te priveste iti dai seama.

Uneori mai greu, uneori mai usor.

| blueheart a răspuns:

Acum depinde si cum te place:ca pe o prietena, ca pe o iubita sau doar te place pentru felul tau de a fi. Sunt multe posibilitati. happy

| papusica987 a răspuns:

Da, de multe ori chiarlove struck
e dragut sa stii ca cineva te place mai ales daca sentimentul e reciproc.

| Against a răspuns:

Da.

| Different69 a răspuns:

Da

| Mlov3u4ever a răspuns:

Da.big grin.happy

| Lydia28 a răspuns:

Da!

| TarjaTurunenFan explică:

Mentionati cum a fost!

| ღSecretღ a răspuns:

O DA! dar acum depinde ce persoana, si cum te place : ca pe o iubita, ca o prietena, ca o sora.....etcwinking

| Mariiuta a răspuns:

Da si chiar asa a fosthappy

| ny098 a răspuns:

Daa,de multe ori!
Ai senzaria de fluturi in stomac

| DiDixxx a răspuns:

DA laughing)!