| VladCepeș a întrebat:

Întrebare de curiozitate... Când (dacă) ați alergat vreodată după cineva (la modul ăla, numai persoana X îți place, îndrăgosteală d-aia hidoasă) ați reușit în final? V-ați dat bătuți dacă ați eșuat?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Daca "alergi" dupa x fiindca iubesti pe x cu adevarat nu te dai batut, chiar daca asta vrei chiar daca asta iti tot repeti. "alergi" dupa x fara sa vrei si fara sa stii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,stii cum se spune:insistenta e mama reusitei.Atentie insa sa nu transformi insistenta in prostie si sa incepi sa alungi fara voie persoana dorita.Mult noroc.

| gingergirl1 a răspuns:

laughing Mdaa...Mi s-a mai intamplat si mie laughing In cei 14 anisori ai mei de 3 baieti mi'placut la modul cel mai serios, Bun cu primul eram cam mica pentru "o relatie", dar ma multumeam cu micile lui gesturi puppy dog eyes, al2lea,nu prea vreau sa vorbesc despre asta dar m-am tinut dupa el mult timp cam degeaba, dar nu am avut niciodata curaj sa vorbesc ceva serios cu el tongue, nici nu era genu', da'l in pisici laughing
Acum al 3lea ma minunez si eu cat curaj am avut sa ma bag un seama cu el, nu numai sa ma bag in seama, dar cred ca l-am zapacit saracu' laughing Eu una cred ca a meritat ca pana la urma mi-am dat seama.ca nu e un capat de lume daca incerci ....pana la urma am anuns sa fim prieteni. Adica eu ca fata am "insistat", dapai tu ca baiat laughing
Apropo, incercarea moarte n'arewinking

| Conficker a răspuns:

Am insistat si am castigat. Am fost dat afara pe usa si am intrat pe geam. E o gluma dar esenta ei te intereseaza pe tine.

| VladCepeș explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri. Dau și acea "fundă" pe care văd că toți o vor. Majoritatea ați răspuns mulțumitor dar nu pot da decât 1 deci... big grin PS: Revin după ce-mi cade lumea-n cap happy

| gabriel970 a răspuns:

Eu unul nu