| Roxanaaaaaa a întrebat:

O parere, va rog! Am 16 ani si am sanii mici, atunci cand ma voi hotara sa imi incep viata sexuala, baiatul respectiv, oare va rade? conteaza asa mult marimea sanilor? sunt foarte complexata

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stai linistita, barbatul care te va iubi, iti va adora sanii. Doar ca trebuie sa fii atenta, ca orice femeie de altfel, sa faci dragoste numai cu un barbat care sa te iubeasca.

| mgtow a răspuns:

De la 15 ani jumate ai trecut la 16. Joci bine teatru. Si cu sanii poate ii ai mai mari si ne zici noua ca ii ai prea mici.

| madalicious a răspuns:

Sanii nu conteaza, daca sunt mari sau mici, stai linistita! Stii doar ca sanii mici sunt mai sexy ca aia mari! Pt ca aia mari la batranete se lasa si se zbarcesc oribil. laughing)) Deci fii mandra de sanii tai mici! :*

| Narcis2007 a răspuns:

Sanii mari sunt buni la agatat baieti...cand veti incepe viata sexuala nu va conta... oricum daca vrei poti sa-mi trimiti niste poze si am sa iti spun

| Marynna a răspuns:

Stai linistita, nu conteaza asa mult.Pana la urma, mai mult conteaza interiorul decat exteriorul

Daca pe viitor vei mai fi complexata, poti apela la metode de marire a sanilor, insa eu personal nu recomand, baietilor le place naturalul, nu artificialul

Stai linistita!

O zi bunahappy

| unnimeni a răspuns:

Si prietena mea are 17 ani si are sanii mici, cand am decis sa fiu cu ea am luat in considerare doate aspectele legate de ea.
Daca esti prietena lui inseamna ca te place asa cum esti, de aceea te-a ales.
Eu pun mult accent pe abdomen si pe funduletbig grin

| Phutui a răspuns:

Si pr mea la 18 ani are sani micutzi dar asta sincer nu conteaza[o mai tachinez eu, dar stie ca glumesc]dar la atingerea lor ma topesc:X:X

| MunecaChucky a răspuns:

Daca o sa o incepi cu orice retardat care numa asta cauta probabil ca o sa rada, dar daca iti incepi viata sexuala cu un baiat care te iubeste fi sigura ca nu o sa aiba de ce rade pentru ca pentru el o sa fi perfecta asa cum estihappy

| totolino a răspuns:

Eu de exemplu sunt innebunit dupa sani mici...nu mici mici, dar nici balcoane pana la buric laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/re­ferrer/lostROsoul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cand ati vei ancepe viata sexuala tise vor mari si sani

| Adina_5553 a răspuns:

Exact/ sunt de acord cu MunecaChucky. daca persoana de langa tine te iubeste. te accepta asa cum esti.