| Anonima7 a întrebat:

Sunt fata, am 15 ani si sunt foarte complexata de sanii mei. Acum cateva zile am avut primul contact sexual cu prietenul meu, insa neprotejat. Eu am fost de parere ca prietenul meu nu a ejaculat in timpul insa el era putin ingrijorat asa ca am luat o contraceptie de urgenta. Prima intrebare ar fi daca exista riscuri din cauza luarea acestei pilule la varsta mea?
Si intrebarea principala: Mi se vor mari sanii daca voi mai avea contacte sexuale cu prietenul meu? Pentru ca sunt foarte complexata de marimea sanilor mei, sunt foarte mici si nu exagerez si as prefera sa fie mai mari. Am citit pe un site ca daca atunci cand faci dragoste/sex si impiedici eliminarea secretiei sunt sanse mari ca sanii sa creasca, insa nu stiu cum as putea face asta. Un sfat ajutator?
Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Fiecare fata are organismul ei.
unei fete poate sa ii creasca soldurile, sanii, la alta nu se intampla nimic.
difera de la fata la fata.
in legatura cu pilula nu stiu, insa urmatoare data foloseste prezervativ, daca tot vrei sa o faci la o varsta asa frageda, fa-o corect.

9 răspunsuri:
| justme85 a răspuns:

Nu te mai agita mult, cine te iubeste nu se va uita la marimea sanilor tai!

| Natashha a răspuns:

Daca faci sex nu ti se maresc sanii, ti se lasa cu timpul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Natashha):

Da, cum sa nu, iti dai seama ca maicutele(virgine fiind) au si la 60 de ani sanii fermi ca cei din revistele playboy rolling on the floor) ce va mai debiteaza mintea...
Sanii nu ti se lasa din cauza sexului, ti se lasa din alte cauze(una este si purtatul excesiv al sutienului), dar unele fetite prefera sa dea vina pe sex ca "sa se scoata".

| Natashha a răspuns (pentru anonim_4396):

Intelege ca nu numai de la sutien ti se lasa sanii, du-te tu si trage-ti-o zilnic si mai vorbim peste cativa aniwinking.[pentru ca tot a venit vorba de maicute, sa stii ca niciodata intr-o manastire nu o sa le gasesti pe toate trecute de 45 de ani virgine oh go on ]oricum daca faci sex de la 15 ani nu iti vor creste sanii, iar daca esti slabuta -ai sanse ca sa iti mai creasca dar foarte putin...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Natashha):

Am o prietena ( mai invarsta ce-i drept, 30 de ani) care are sanii tonifiati si frumosi (are si grija mare de aspectul ei). Tipa e casatorita, nu face dragoste zilnic, dar aproape happy Contrazice total regula ta. Nu stiu de unde scoti prostiile astealaughing Daca esti slabuta iti mai cresc putin, daca faci sex la 15 ani nu iti mai cresc sani...
Arata-mi tu diploma de specializare pe sectia ginecologie si dupa ma poti contrazice!

Răspuns utilizator avertizat
| AgentBomboana007 a răspuns:

Daca tot faci sport, fa si tu cu un sutien sau o bistiera f scumpa. daca faci cu o bustiera gen 20 lei, o sa ti se lase sanii. sportul nu ajuta la ridicarea sanilor. prin sport ti se intaresc sanii.

| Aurura a răspuns:

Sexul, tu alegi la ce varsta sa faci, insa ce-i drept e putin cam devreme si o sa te afecteze mai incolo, iar prietenul tau cu siguranta nu va ramane fat frumos care-l vezi tu acum.Al doilea lucru, eu am fost complexata la fel din cauza marimii.Nu vroiam sa fac ceva in privinta asta insa m-am ingrasat si am decis sa merg la sala--->spre surprinderea mea din cauza exercitiilor sanii mei s-au intarit si nu mai sunt lasatihappy Totul tine de sport, corpul tau e ca..."cum iti asterni patul asa il ai!" fa sport si papa sanatos!