| Suxi a întrebat:

As vrea sa imi incep viata sexuala dar am o problema: sunt foarte complexata de marimea sanilor mei. Sunt foarte mici...
Ce e de facut in acest caz?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea sanilor nu este un motiv plauzibil de ingrijorare deoarece pentru a face sex este nevoie sa fii pregatita in primul rand psihic precum si ca vaginul tau sa nu fie unul infantil si apt pentru penetrare.Banuiesc ca cel care te place si iubeste cu adevarat stie de aceasta problema minora privind marimea sanilor tai deci fii linistita ca nu il deranjeaza acest aspect fizic al tau. Daruieste-te cu toata pasiunea si dragostea ta si vei vedea ca acestea vor compensa aspectul tau care la o adica poate fi corectat.Te sfatuiesc sa ai mai multa incredere in tine.

| mihai69 a răspuns:

Nu e nimic de făcut altceva decât ai face oricum, considerând că ai avea niște sâni așa cum ți-ai fi dorit.
Oricum, cel care te dorește știe exact ce mărime au sânii tăi; și dacă te dorește așa cum ești, este pentru că așa îi placi, cu sânii tăi cei mici.
Gândește-te că - dacă i-ai avea mai mari, poate că nici nu s-ar fi uitat la tine! Evident, ar fi fost și pentru ăia un amator, dar nu neapărat același.
Așadar, dacă ții la cel căruia vrei să-i oferi virginitatea ta, dăruiește-i-te din tot sufletul, fără rețineri sau pudori inutile.

| neutrino a răspuns:

Cauta-ti un partener caruia ii plac fetele cu sanii mici, dar nu cred ca te va refuza nici baietii care au alte gusturi.

| Emilian65 a răspuns:

Marimea sanilor nu influenteaza cu nimic desfasurarea actului sexual.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i bai.

| Croampa a răspuns:

Incepe-ti viata sexuala si dupa aia s-ar putea sa fi complexata ca sunt prea mari! happy

| Lawliet14 a răspuns:

Daca totusi ai, nu prea mai conteaza.

| Skilline2012 a răspuns:

Daca ai sanii foarte mici (esti plata), atunci cred ca ai si o varsta frageda (doar cred, no offense daca nu e asa) si nu e recomandtat.

| Irina36 a răspuns:

Daca el te place asa cum esti, te va pkace ai cu sani mici. Oricum depinde si ce varsta ai, oricum o sa.ti creasca.

| anhonim a răspuns:

Nu ai de ce sa fii complexata... fetele cu sanii mici sunt foarte dragute. Mie mi se pare chiar atragatoare...sunt asa mai zvelte..mai sportive, mai mobile happy

| Daniella123 a răspuns:

Se spune ca: ''Fetele cu sinii mici sunt bune in pat''
Nu-ti fa probleme!
cine te iubeste nu va trage atentia la sinii tai...e o problema majora

| bufnita44 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? In al doilea rand un baiat care te place o sa fie constient ca ai sanii mici inainte sa i arati. In al 3-lea rand vezi sa faci cu cineva care a mai facut sex inainte pentru ca trebuie sa se poata controla si sa aiba rabdare altfel o sa te doara ca naiba.