| strawberrycool14 a întrebat:

O sa fiu singura de Sfantul Valentin!sad ce sa fac pentru a ma inveseli?

Răspuns Câştigător
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Asa sunt si eu, iti sunt alaturi.Crede-ma imi este foarte greu mai ales ca sufar mult dupa el, dar viata merge mai departe, ce sa facem.Fii tare, ce nu te omoara te face mai puternic:*

| Chocolateangeeeel a răspuns (pentru Chocolateangeeeel):

Multumesc pentru funtita:* pup

9 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Heyy kiss

Si eu sunt singuralaughing nu prea ma deranjeaza.

Iesi in oras la o pizza, la o plimbare cu prietenele care sunt si ele singure.

| georgiana_1403 a răspuns:

In primul rand vreau sa-ti spun ca eu mi-as dori din tot sufletul sa fiu singura de Valentin`s Day. In al 2-lea rand poti iesi in oras cu niste prieteni asa cum au zis si celelalte persoane. Dar daca stai bine sa te gandesti mai e o saptamana pana atunci, iar intr-o saptamana se pot intampla multe. Mai ales daca faci si tu cateva eforturi.

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Mergi in oras cu prietenii la o pizza si suc sau invitati prietenele la tine acasa sa va distrati!

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Iesi in oras cu prietenele tale care sunt si ele singure.

| LuizaaxD a răspuns:

Iesi in orasel cu fetele, prietenii, prietenele, plimba-te distreazate. Si ce daca nu ai iubit? Asta nu inseamna ca nu poti sa te distrezi, nu-i un capat de lume iubita.

| kamykaze88 a răspuns:

Si eu o sa fiu singur, dar ma duc la un concert si nu o sa mai fiu singur big grin laughing)))

| oana90 a răspuns:

Vb pe mess cu fetele tongue
si eu sunt singura tongue
daca vrei putem vb pe mess, oana90_oana90, pup:*

| Silviu-Cosmin_Codău_1993 a răspuns:

Depinde de ce iti doresti. Daca vrei sa fii singura atunci asa o sa ramai, dar banuiesc ca asta nu e ceea ce iti doresti asa ca, treci la treaba. Sigur exista vreun baiat de care sa iti placa. Vorbeste cu el, invita`l in oras... iar daca iti e rusine, da`i lui de inteles ca il placi happy