| Anablondyi a întrebat:

O sa para ciudata intrebarea. dar sunt curioasa -unde se gasesc staui in miniatura cu baphomet? (satana-pentru cei care nu stiu) thinking chiar se vad asa ceva? chiar exista pe piata?

5 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Doamne eti nebuna la ceti trebuie?:orolling on the floor

| s3xy0girl20 a răspuns:

Esti satanista?

| Anablondyi explică:

Nuulaughingdar am si precizat laughingl inceput ca is foarte curioasa daca in magazine chiar de cumapara din astea pentru ca nu am vazut in viata mea un om care sa cumpere asa ceva

| Venator a răspuns:

Da voi ce treaba aveti cu satanisti? Eu daca as fi satanist si ma iau de crestini sau ce sunteti voi v-ar place? Fiecare in ce crede acum asa ca shut up rasistilor. Si depsre statui le gasesti pe net, in magazine, slabe sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cu capul.