| Coconut a întrebat:

happy Stiu ca o sa vi se para ciudata intrebarea mea, dar sunt chiar curioasahappy. Cum pot gasi un vampir sau un varcolac? Stiti siteuri mai putin populare legate de asta? Sau carti? dar nu gen luna noua, jurnalele vampirilor. happy Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

rolling on the floor ce penali sunteti. daca fata a pus o intrebare, ce va luati de ea?straight face sincer, si eu as fi fost curioasa sa aflu despre varcolaci si vampirioh go on.happy

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cum poti gasi un vampir sau un varcolac?
Ei bine singurul mod in care poti face asta e sa te uiti la filme si vei vedea vampiri si varcolaci. Dar alt mod de a gasi asa ceva NU exista Crede-ma!

| NoChanceForUs a răspuns:

Păi dezbracă-te și aleargă goală noaptea prin pădure țipând: „Sunt virginăăăăă!"
În acest fel vei atrage atât vampirii cât și vârcolacii. Apoi îi momești cu firimituri de pâine.

Răspuns utilizator avertizat
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Sunt un vampir infometat simt nevoia de sange. Te oferi sa te musc? Glumesc.