| anonim11_5290 a întrebat:

Stiu ca intrebarea mea e putin ciudata dar chiar exista fantome?

9 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Totul este vibratie si unde, pot exista frecvente care sa rezoneze cu un obiect si pe care tu sa nu le simti, astfel se poate explica faptul ca unele obiecte se misca, sau ma rog... parerea mea, totusi pot exista, eu nu am facut studiu sa imi dau seama...

| HahahaAb a răspuns:

Da,exista! Am vazut unaaa' la mine in baie...era in curu' gol! :o Iti dai seama? Da ce bunaciune era...pfwaiii straight face
rolling on the floor

| deliaa_5419 a răspuns (pentru HahahaAb):

Erai drogat?laughing sau ai avea nevoie de o asa fantoma?laughinglaughing

| HahahaAb a răspuns (pentru deliaa_5419):

Sunt fata laughing Si daca nu te'ai prins era o gluma... Daca vrei raspuns, ok : Nu exista fantome! happy E bine asa?

| deliaa_5419 a răspuns (pentru HahahaAb):

Stiam ca era o glumalaughing tongue

| deliaa_5419 a răspuns:

Nu stiu, cu toate ca imi doresc sa vadbig grin Dar de extrateresti ce zici? eu zic ca exista si ca au o mentalitate mult mai dezvoltata decat noi cica acum vreo 50 de ani s-a gasit un extraterestru mort prin Anglia sau nu stiu unde...dar cica ar fi trait si cica de asta sunt ei atat de evoluati acum nu stiu ce sa cred...imi doresc foarte mult sa ii intalnesc big grinSper sa existebig grin

| anonim11_5290 explică (pentru deliaa_5419):

Eu nu chiar, eu lesin daca vad una laughing Si nu stiu. e posbil sa existe extraterestrii, si eu imi doresc sa vad. Dar fantome? NEVER.

| YourMother a răspuns:

Tatal meu era innebunit dupa chestiile astea in copilarie.Dormea in cimitir si prin paduri, pe bune. Dar el imi spune ca nu a vazut niciodata nimic. Poate imi spune asta doar ca sa nu ma sperie. De obicei cand cineva ma intreaba daca eu cred ca exista fantome, le raspund : Nu cred pana ce nu vad cu ochii mei!

| MasterSpirit a răspuns:

Nu exista fantome, ma rog, exista spirite, dar nu le vezi, nu le auzi.