| anonim_4396 a întrebat:

O sarbatorim pe Fecioara Maria si va sarbatorim pe voi cei ce purtati numele de Maria, Marian, Marin sau derivatele lor si nu in ultimul rand celor care-si sarbatoresc ziua de nastere. Va doresc sa fiti mereu asa, blanzi, buni si draguti cu toti cei din jurul vostru. Sunteti prieteni de nadejde si oameni adevarati. Iertati, iubiti si traiti frumos cu cei din jurul vostru
LA MULTI ANI!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tuturor,la multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Lluuminitaa a răspuns:

Eeh eu iti multumesc happy ( ma cheama sh maria ) big hug

| Rollo a răspuns:

Multzam fratioarewinking
Si la multi ani si tie daca e cazul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Postarea ta nu este o intrebare. Esti raportat! laughing
Bai, ce al dracu' esti! Nicule, dar blandetea ta unde este, ca n-o prea vad?
P.P. Hai sa traiesti, si pune berea la rece!