| IaninaBailanno a întrebat:

O stiti pe fetita aceea Malu Trevejo pe Facebook? Dacă nu, uitati-va. Am văzut multe persoane care o distribuie si are 13 ani și își bate lumea joc de ea ca are haine porno. Avea o poza cu un bici si niste cătușe si chiloți tanga într-o poza. Am văzut multe persoane din lista mea care o distribuie si spun "ho nebuno ca esti mica" nu stiu ce si le injura unii in ce au distribuit "Ai vrea tu sa fii ca asta cârpo" si le spun ăștia fetelor cuvinte grele. Care e faza cu acea tipa? De ce astea care distribuie câte o poza in fundul gol cu ea si ii avertizeaza ca nu e bine sar toti pe ele sa zica ca sunt sclave sau ca ar vrea ele sa fie ca aia? Eu nu o cunosc. Stiu ca e din Spania si o știau multi de la mine.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Totul e își are rădăcinile-n diveritsment.
Așa parcă știu că era o babă cu sprâncenele tatuate și în fiecare postare zicea ceva că abia așteaptă să vină satan să-i curme virginitatea sau că uite la o cafeluță fără păcătosul de satan...
În spate știu că era un profil fals iar persoana reală parcă era din Rusia sau ceva.

| IaninaBailanno explică (pentru LPCTSTR):

Aoleu o stiurolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns (pentru IaninaBailanno):

rolling on the floor

| Andreea0512 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mioara Ecaterina laughing)))))))))
Are și pagină pe Instagram

| LPCTSTR a răspuns (pentru Andreea0512):

Stiam eu ca-i zice Mioara rolling on the floor

| DiandraJo a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mioara e de la noi laughing)

| DiandraJo a răspuns (pentru LPCTSTR):

Https://www.facebook.com/rodyka.becherescu
Asta e Mioara adevarata

| IaninaBailanno explică (pentru DiandraJo):

Vai saraca stie ca e vedeta?

11 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Acum are 16, caută pe wikipedia...sau stai
https://en.wikipedia.org/wiki/Malu_Trevejo
De asta e vorba?

| IaninaBailanno explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da. Adică eu cred ca se îmbracă asa de divertisment plus ca e cântăreață. Nu cred ca incearca sa agate

Răspuns utilizator avertizat
| DiandraJo a răspuns:

Vreau și eu sa o vad?