| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

O vecina a primit un inel de la prietenul ei.Si cei doi s-au certat inainte din cauza unor minciuni spune de niste vecini, care au inventat povesti, nu conteaza motivul. Fata a primit un inel de la el si are doua pietricele una alba si una neagra. Ce simbol ar putea avea? binele invinge raul ar putea...

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu are niciun simbol
alb-negru
=
yink-yank:X
potrivirelaughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Probabil simbolizeaza cum, 2 persoane atat de diferite aleg sa-si uneasca destinele datorita iubirii si sentimentelor puternice care ii leaga.

| rox13yy a răspuns:

Cred ca e doar un simplu inel. unul care lui i-a placut, a avut bani si la cumparat.e un semn ca o apreciaza sh ca ii pasa de ea

| emima a răspuns:

Eu nu cred in superstitii

| Vladuthz a răspuns:

Ce intrebare imbecila ai putut pune