| NicolescuRobertMihai a întrebat:

O zi de duminica frumoasa va doresc! Astazi se face o saptamana de cand ne-am despartit..Motivul? Zice ca nu sunt serios si ca luam totul in gluma..Acum ziceti si voi.Daca omul incerca sa faca tot posibilul ca cel de langa el sa nu mai fie suparat sau nervos, asta inseamna ca iau totul in gluma? Si mi-a mai zis ca de intalnit acasa la ea sa nu ne mai intalnim ca o cearta tatal ei si sa ne intalnim in oras. Tinem mult unul la celalalt, dar ea nu vrea sa vada asta, de parca ar avea mintea virusata.I-a mai spus tatal sau ca daca am terminat-o, terminata sa fie, sa nu mai pastram legatura.Dar ea inca ma cauta, ea inca are pozele cu noi pe faceboook, inca mai are videoclipurile cu noi pe youtube.Si acum era incepe sa ma caute dupa despartire.Zice ca nu mai are timp nici de licenta din cauza relatiei, dar nu cred asta. Spuneti-mi si mie ce sa fac in continuare, va rog.

Răspuns Câştigător
| Zarul a răspuns:

Dacă vă iubiți,caut-o și tu. Dacă încă are pozele cu voi,și toate astea,încă nu v-ați despărțit,ați luat o mică pauză,să zic așa. Spune-i să vă întâlniți într-o seară în oraș,vă plimbați puțin după care vă puneți pe o bancă, iar atunci tu trebuie să o întrebi ce are de gând să facă mai departe, ce e întâmplă cu relația voastră de acum încolo, deoarece tu ții foarte mult la ea, o iubești..etc.Înțelegi tu.
Multă baftă!

| NicolescuRobertMihai explică (pentru Zarul):

Ne întâlnim marți în oraș, mergem la o cafea și apoi o las la facultate. Ține și ea la mine, mi-a zis la telefon. Tind să cred să nu aibe vreo implicare tatăl său...

| Zarul a răspuns (pentru NicolescuRobertMihai):

Foarte posibil ca ăsta să fie motivul. Tatăl ei văzând că nu mai are timp de învățat, de fapt că nu mai învață atât și nu mai acordă mult timp facultății, i-a impus să se despartă de tine, sau mai știu eu.
Mult noroc marți!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cine sa mai inteleaga tata femeile? Altora li se zice ca iau totul prea in serios. Nu iti mai pierde timpul cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, n-am presiune la gaze sa fac o cafea la ibric, dar...fie o duminica dintr-aia de care zici tu!
Daca o iubesti cu adevarat, mai cauta acea faptura inca o data.Nu de alta, dar intalnirile spontane si despartirile, cica dau cele mai multe palpitatii.