| yanny`s a întrebat:

Sunt distrusacrying in seara asta m-am despartit de prietenul meucrying din gluma in gluma, o palma, o jignire, am ajuns sa o luam in serios era nervos si a ridicat mana la mine, apoi isi cerea scuze [nu ar fi dat in mine], apoi am devenit amandoi orgoliosi si cand sa plec a zis ca o sa ma umileasca si ca ne vom mai intalni noi.si acum cateva zile zicea ca ma iubeste. ce fel de iubire e asta? cu ce eram eu de vina ca avea el nervi?

nu stiu cat voi rezista, dar nu vreau sa ma mai impac cu el.

Răspuns Câştigător
| kristinutza a răspuns:

Eu cred ca te iubeste daca apoi isi cerea scuze, deoarece sa o fi facut el intentionat nu-si mai cerea scuze niciodata.Nu asculta pe nimeni gindeshtete tu bine ce ai in gind pe viitor, nu-tsi fie frica ca o sa te umileaska, ei toti asa spun, dar nu sunt buni de nimica, am fost si eu in astfel de situatsie cand eram agresata ca o sa ma umileaska, si daca am avut cap nu ia reusit.Totushi eu cared ca sentimentele sunt.happy

14 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca cineva a ridicat mina sa dea in tine este grav Cu omul acela eu na-s mai sta nici doua minute Nu merita o fata ca tine Pa

| Frogie a răspuns:

Chiar daca era nervos, nu trebuia sa ridice mana la tine. Este lipsa de respect fata de o fata, femeie. Si cum adica sa te umileasca? El s`a gandit la cuvinetele pe care le-a spus? s`a gandit cum te vei simti tu? Nu stiu ce sa-ti zic, mai bine lasa`l balta o perioada. Asteapta sa te caute el, sa`si ceara scuze si sa vezi cum se comporta in continuare. Bafta!

| alonet a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te mai impaci cu el, nici nu esti obligata, asa ca nu o face, si daca ti-a spus ca te iubeste, asta nu inseamna ca te-a mintit ci problema e ca nu aveti aceeasi definitie a iubiri, in sensul ca pentru tine inseamna ceva profund si serios, iar pentru el inseamna cu totul altceva! (te iubesc ca ma simt bine cu tine si ca areti bine, nu pentru ceea ce iti pot oferi )

| yanny`s explică:

Mda...si este a 3 oara cand ridica mana la mine chiar...straight face

| yanny`s explică:

Acum si-a cerut scuze si a zis ca ma iubeste, ca ii pare rauthinking
chiar nu stiu ce sa fac.parca nu a lasa inima sa nu il iert, dar nici sa ma impac cu elstraight face

| yanny`s explică:

Ma*

| Raiden a răspuns:

rolling on the floor). Da te iubeste mult din cate vadsmug laughing).

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Si eu sunt in cam acesi situatie'' fara faza cu ''palma'' oricum ITI E mai bine fara el` o sa vezi -o viata ai profita! nu te MERITA oricat l-ai fii enervat nu se face asta.;]mama cata ''iubire''laughing

| aallexxannddrra a răspuns:

Ai o atitudine foarte buna. E bine ca nu vrei sa va impacati. Tu cred ca esti o fata buna, si nu-l meriti. Esti prea buna pentru el.

Si apropo, cum adica te face de rusine? raised eyebrows Dar cine e el de te poate face de rusine? Se crede prea superior. Sigur se vor auzii barfe, dar fa pe cat posibilul sa nu le iei in seama. Daca ripostezi va spune ca o faci pentru ca acele lucruri sunt adevarate, insa daca treci cu vederea se vor plictisi.

Stai mult timp cu prietenele tale, incearca sa-l uiti. Esti prea buna pentru el. Si din cate ai spus, il pot caracteriza pe ex-ul tau prin faptul ca el se crede ceva de genu : "imi bat joc de altii stiind ca mai tarziu ne impacam. Ca doar, eu is zeu zeuilor." Deci, nu merita happy Tu trebuie sa-ti continui viata in asa fel incat sa nu-l includa si pe el. Succes si sa treci cu bine peste>big grin

| frumushika09 a răspuns:

Nu prea va potriviti! Nu-ti face griji ca vei gasi in curand pe cineva care sa se potriveasca perfect! Rabdare!

| sofia_kiss a răspuns:

Daca a ridicat mana la tine o data o sa o faca mereu cel mai bine e sa il uiti pentru ca baiatul asta nu merita nimic nici macar un gram din iubirea ta, capul sus pamantul este plin de baieti si cred ca esti si tanara, traiesteti viata iti vei gasi tu peticul tau intr-o zi... ce te raneste, te face mai puternic.curaj

| cristyanno1 a răspuns:

Foarte posibil sa fi stat cu tine din interes...acum nu stiu daca si tu iai oferit ce isi doreste un baiat de la o fata! Sti la ce ma refer! Ca daca te-ar fi iubit nu ar fi dat in tine si nici nu ar fi zis ca "vedem noi"... Oricum daca te impaci cu el tine minte ca daca ti-a facut odata asa nu este exclus sa faca si a doua oara! Concluzia este ca s-a saturat de tine te asigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia mai da'l naiba waiting.
O fatca care se respecta nu lasa pe nimeni sa o atinga.
Ia mai lasa'l, o fi avut el nervi dar sa ii lase acolo unde ia gasit si sa nu ii bage in relatia voastra.
Sti ceva, ia nu mai plange, unde ar putea ajunge relatia asta?
Sa zicem ca va impacati, va casatoriti si ia uite ce comportament are el cand copilul incepe sa tipe sau plange, hai sa fim seriosiwinking. Nu ai nevoie de un prieten imatur care nu se poate controla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai figuri si ridic mana la el.oh go on