| Marius22222222222 a întrebat:

Oare a innebunit de tot lumea? tocmai am citit de la o fata ca s-a masturbat cu un lemn! daca e o gluma e macabra daca e serios ...nu mai am cuvinte

Răspuns Câştigător
| ILoveBlackCats a răspuns:

Asa se pare

| Marius22222222222 explică (pentru ILoveBlackCats):

Ferească Dumnezeu mai rămâne vreo așchie pe acolo

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Lumea a fost mereu nebuna, daca ne gandim ce urgii faceau cei din Imperiul Roman si nu erau singurii, intalnim asta si la alte popoare, la romani (imperiul roman) faceau urgii si barbati cu barbati nu doar femei-barbati, sau femei cu animale salbatice, urgii inca din antichitate
Asta cu lemnul, altele cu schimbatorul de la masina sau cu cainele personal, nu stiu ce ti se pare iesita din comun
Sunt oameni bolnavi...
Problemele lor sunt psihice in primul rand
La fel sunt si cei care sunt fierti pe BDSM

| Marius22222222222 explică (pentru Simpatic):

Lăsa imperiu roman.ma mira că totuși suntem în 2024

| Simpatic a răspuns (pentru Marius22222222222):

Si in 2024 nu poti practica tot felul de fetishuri?
Nu are importanta data din calendar
probabil respectiva era de la Vaslui si atat avea in casa un lemn happy
Astea de la Bucuresti practica cu vibratorul, fiecare cu ce are si ce situatie materiala are
Nu este nicio mare diferenta caci esenta este aceeasi!

| dullcat a răspuns:

Lipsa de constientizare si de educatie sexuala...

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Înțelegeam un deget ceva da lemnu totuși...

| ShaOfHatred a răspuns:

Nebunia e boala secolului

| Miruna333 a răspuns:

@Simpatic: Faceau urgii si barbati cu barbati nu doar femei-barbati,
Ce era wow la sexul dintre acelasi sex? N-ai mai auzit?

| MaryMaria333 a răspuns:

Doamne ferește ce o ajuns site-ul ăsta. De groaza lor intru asa de rar, ce dracu numa întrebări de genul?!?! Lume mare ce te hului.