| nimicaici a întrebat:

Oare cand am sa pot sa am o relatie cu cineva care chiar sa ma iubeasca?! Urasc sa stau langa el si sa stiu ca nu il mai pot avea!

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

O sa vina randu` cand vei gasi pe cineva!winking. Dar la fiecare relatie e bine sa gandesti ca in orice moment se poate termina. Trebuie sa te obisnuiesti cu treaba asta. + sa traiesti fiecare zi ca si cum ar fi ultima.
thinking

| HeiwaaSmilee a răspuns:

Okay. Fi atenta. Multi spun ca horoscopul este o prostie, dar pe mine una chiar ma ajuta. Nu cred chiar 100% din tot ce zice acolo, dar sunt multe lucruri interesante despre relatiile cu alte zodii care s-ar putea sa te ghideze mai aproape de baiatul care chiar sa te iubeasca, iar poate baiatul pe care ai o "pasiune" acum, nici macar sa nu te remarce din cauza compatibilitatiilor zodiilor. Macar incearca, intra pe eastrolog(.)ro si uitate la compatibilitatiile zodiilor. happy Sper ca o sa iti fie de folos.