| anonimaa a întrebat:

Oare ce credeti ca spun baieti cand vad o fata frumoasa pe strada? de exemplu o fata ca mine:inalta(dar nu prajina), cu picioare frumoase, cu un fund frumos, cu sani maricei, cu ochi albastrii si parul mai lung, saten
fara mistourilaughing) in mare intrebare pentru baieti dar pot raspunde si fetele

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi-acum ce-ar trebui? Să vezi 2147328943289 de răspunsuri de la băieţi spunând "te vreau enorm (două puncte ics)" sau "(tilda, egal P) ce bună eşti!", etc. etc?
Tu trebuie să aştepţi să primeşti complimentele dar şi criticile de la bărbaţi nu să ţi le faci singură căci asta denotă narcisism sau frustrare, sau ambele în acelaşi timp!
Degeaba spui tu că arăţi aşa dacă mie-mi pari mai urâtă decât miss Urangutan!
Încetaţi să vă mai preocupaţi de fizicul vostru în mod excesiv căci în acest caz e normal şi firesc să daţi peste bărbaţi care vă vor vrea pentru "o tură". Daţi mai multă atenţie asupra a ceea ce aveţi în cap şi atunci cu siguranţă vă veţi întâlni cu bărbaţi mai serioşi!
Salut!

42 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Isi zic:

''Uite una care o cere grav''' si trec mai departe!

App, descrierea ta se potriveste la jumatate de tara, daca nu mai binelaughing asa ca degeaba te lauzi!

| Razvan a răspuns:

"Esti draguta.Ma ajuti si pe mine cu tema la mate te rogworried?"rolling on the floor

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lol, şi ce te aştepţi să-ţi spunem noi? Cât de frumoasă perfectă eşti? Doamne ce întrebări. Narcisism

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ar trebui sa stai de vorba cu niste fete frumoase. Ele iti vor da raspunsul, il stiu din experientawinking
Ce raspunsuri astepti? daca vrei sa te invatam inmultirea?laughing Mai bine lasa un link cu o poza ca sa discutam direct pe cazul tau.

identitate
| identitate a răspuns:

Exista doua posibilitati:
Fie te ignora si nu spun nimic, fie auzi clar ce au de zis ("finut" sau in gura mare daca sunt "tarani").
Concluzia? Daca habar nu ai ce spun baietii despre o fata atat de minunata ca tine inseamna ca...
"Ciupercuta-ntr-un picior, ghici ciuperca ce-i!"big grin

| stresu a răspuns:

Mi se rupe, ti se rupe, ni se rupe, vi se rupe, li se rupe yawn

| vlaaddd a răspuns:

Ce bune e tipa love struck, laughing

Iti dai seama ca zic ceva in genul de mai sus, dar altii nu zic nimic, doar se uita.

| lays a răspuns:

Hmm.don'soara zambete intr-o pastila.ai ceva cu prajinilephbbbbt.eu am 1, 77. ceva de comentatlaughing))?

| moonY a răspuns:

"simpatica, pacat ca e cam prostuta. dar merge o data"

| paramore a răspuns:

Ce parere buna ai despre tine...dk esti asa curioasa fa un sondaj de opinie pe strada, umbli cu carnetelul si pixul...si bagi scrislaughingce fete in ziua de azistraight facemai aveti aer de increzute ce snteti? cine se simte sa comentezelaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Si eu sunt inalta, blonda, creata ochi mari si frumosi si cu forme, asta nu inseamna ca trebuie sa postez acum pe TPU descrierea mea, plus ca stii prea bine ce spun baietii(daca esti atat de buna cum spui inseamna ca ai auzit n comentarii)! Si uite ca eu una nu ma laud! Las la aprecierea altora! Asa ar trebui sa faci si tu! bye'bye

| vyolycy a răspuns:

Uite o obsedata stupida si narcisista...lasa frate lumea sa te caracterizeze sau ti-au murit laudatori de atat prostetie care e in tine?

| vyolycy a răspuns:

Ca bine zici loveisintheair...ai ceva cu prajinile? eu am 1.75.ar trebui sa ne spui inaltimile voastrerolling on the floor

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Ni se indoaie de tine. Uita-te la intrebarile tale si dupa aia la altii. Ciao:*

| covexrobu a răspuns:

Eu mi-as da doua palme sa imi revin si dupa aceea mi-as lega falca ca sa nu matur pe jos cu ea. laughing As merge la ea sa o intreb daca tatal ei este terorist. Si daca ma intreaba ca de ce? I-as raspunde : Pentru ca a facut o bomba sexy ca tine. laughing rolling on the floor).

| covexrobu a răspuns:

@loveisintheair am eu ceva de comentat. Cand ne putem intalni sa vad si eu o fata asa de inalta big grin.

| max_4494 a răspuns:

Ce este frumos si lui Dumnezeu ii place! Un barbat normal dar in acelasi timp cu o anumita educatie, va contepla,, frumosul'' din fata sa, incearcand sa-si imagineze o ipotetica idila.Este dorinta de visare din noi toti sau imaginatia creativa care ne da sperante in fiecare zi. Daca modul de reactie este de cele mai multe ori diferit, uneori deranjant pentru,, sexul frumos'', tine de diversitatea individului si modul de perceptie a unui lucru. Barbatii pot fi badarani dar pot fi si gingasi in gesturi, romantici dar si directi in exprimare, stupizi dar si induiosatori. Ce s-ar face totusi femeile in lipsa acestor lucruri? Probabil ar duce viata intr-o eterna asteptare, sperand ca idealul va cadea la picioarele lor.

Răspuns utilizator avertizat
| alina_3473 a răspuns:

Uauuuuuuuuuuuuuuuuuu esti buna rau fataaaaaaaaa

| Misha_1025 a răspuns:

Vai de capu meu...pai daca esti asa cum spui singuru lucru care mi-ar trece prin cap e ca te-as vrea doar pentru mine pentru tot restul vietii, serios fara glume! Asa ceva vezi mai rar, pe strada. Totusi iti recomand sa ai mare grija de tine, unii baieti sunt "obraznici"! Mai fatooo...chiar asa?

| CiRiNeL a răspuns:

Ce faci fetele te plimbi? tongue

glumeam...probabil nu ti-as zice nimic mai mult decat salut dupa ce te-as masura bine din priviri din cap pana in picioare... apoi depinde daca raspunzi sau nu cum continua discutia sau nu mai continua

| pauladrian a răspuns:

Cat de naiva si narcisista esti. Si voi pustoaicele va mai credeti inteligente...cand nici nu vad dati seama cand si cum sunteti ironizate.

| sensibilosu a răspuns:

In general astea care se dau mari cu aspectul lor fizic pe net, sunt de fapt urate (fara suparare)

| kennyspark a răspuns:

Acum ne zici cat de buna esti tu sau ce? ca nu am inteles intrebarea. meserie stii?
ca dupa iti spun si ce cred baietii despre fetele frumoase ca tine big grin

| lolitagirl a răspuns:

Bine sa zicem ca aceei baieti sunt normali desi nu cred o sa zica ceva de genu :E o fata frumoasa as dori sa ma combin cu ea si daca o sa fie vreun badaran... o sa zica ceva de genu:Ce te-as... o noapte.

| Andreutza96 a răspuns:

Depinde cu ce "categorie" de baieti te intalnestiwinking
Tarani.care eventual vor incepe sa zbiere dupa tine "Ce bunaaa esti! te-as... o data". si sunt destui d`astia.sau baieti mai civilizati care vor incerca sa intre in vorba cu tine si de aici doar de tine depinde cum v-a evolua totul:p
Aaa.sa nu uitam ca mai sunt si baieti care par "foarte educati" pana ajung unde vor ei.asa ca ai grija:p

| Crissa03 a răspuns:

ăăă...dovada?!

| medex3 a răspuns:

Iti zic eu? Ca am patit si sa vina la mine laughing
"Hmm.aia e prea buna pentru un idiot. o bag eu acum in seama si imi cade in brate. E bunaaa"=p~