| HBK a întrebat:

Oare ce vor fetele in ziua de azi sa auda de la baieti? Niciodata nu se multumesc cu putin.

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E greu de spus. O fata vrea ca baiatul sa fie sincer si natural. Si bineinteles sa fie cum vor ele. Daca sunt cum vor ele dar numai in aparenta fii sigur ca nu vor asa ceva. Ele vor pe cineva langa care sa se simta in siguranta si fericite mult timp.

| Razvan a răspuns:

S-o lase mai moale cu intalnirile cu baietiihee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Vor sa auda multe complimente.si sa nu le jignesti.nu mi se par cine stie ce cerinte exagerate. laughing

| elena a răspuns:

Zornainul banilor. Cat mai multi, ca restul vine de la sine.

| Emeraude a răspuns:

Dar un "te iubesc", "ce frumoasa esti astazi" sau un zambet cald, copilaresc, de la persoana pe care o iubesti nu cred ca ar costa prea mult... de fapt, e gratis! Oare ce le oferim barbatiilor reprezinta prea putin? laughing

| HBK explică:

Fetele, asta cu banii de ce era nevoie s-o includeti? Parca vroiati iubire si dragoste neconditionata de nimic.

daniela
| daniela a răspuns:

De ce s-ar multumi cu putin, nu crezi ca si ele au suflet si pot fi ele cele care sa dea putin?

| ÅñdRa a răspuns:

Hmmmm
Fetele din ziua de azi sunt atat de schimbatoarehee hee)
chiar si eu chiar daca sunt fatahee hee

| OanaG a răspuns:

Banii, cuvintele frumoase, atentia si sa ma iubeasca x:X

Asta vreau eu happy

| viatadecacatt a răspuns:

Si cum era ma melodia aiaoh go on.:Atrase de lux, ca un aspirator
Sunt aspirante toate in teatrul viselor
Vor cocaina cea mai pura
Vor bautura cea mai fina
Vor raze de lumina dintr-un reflector,
si cate o pastila in drum spre dormitor
Vor putina adrenalina-n viata lor
Asta e ce vor fetele din jurul lor

Ce te faci tu girl? Atunci cand nu te vezi intr-o limuzina cu sofer?
Prinsuri cu diamante si o geanta plina de bani
Ma intreb ce te faci tu girl?

oh go on Sau mai bine asculta Sisu-ai vrea sa ai si convinge-te

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Du-te-n bucatarie si adu-mi o bere. Si fa-mi si un sendvis daca tot esti in drum. Jos textila. Am adus salariul. Ce jeg e in casa asta! Eu pentru ce te tin?!? Cam asta vor sa auda femeile. Sa stii ca da rezultate in viata de familie. Ah si daca iti cauti iubita si nu ai replici de agatat, te invat eu. Hei, parintii tai sunt retardati? Pentru ca tu arati foarte speciala. Hei, ai cazut cumva din cer? Te intrebam ca sa stiu daca ai picat cu gura de asflat pentru ca moaca ta e distrusa.

| miauu a răspuns:

1.adevarul
2.cuvinte dulci

| anda1313 a răspuns:

Ceea ce simt si gandesc cu adevarat. Adevarul. De ce le este frica, ce isi doresc in viata, totul, sa aiba incredere sa spuna tot ca unui barbat.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Adevarul...asta vrem noi sa auzim de la baieti... dar unii, nu toti, mereu mint fetele

| latexcap93 a răspuns:

Manele porno. Asta vrea toate. Va zice live tata la fecioare.

| mrsolo a răspuns:

Fetele din ziua de azi vor sa auda urmatoarele chesti de la un baiat : Am o masina ultimu ragnet am o vila nu stiu unde etc happy

| usernamealy a răspuns:

Adevarul ce simte el pentru ea. sa ii spuna ce gandeste si ce simte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ma, da` tu esti al dracu` de frumoasa!"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE FAPT femeile vor altceva si raspunsul l-am gasit foarte clar la un tip Sorin pe site-ul lui.

A facut el un video si a explicat foarte clar ce vor femeile de la un barbat cand le agati.

Recomand: http://www.scoaladeseductie.ro/......lnire.html

| o.noua.personalitate a răspuns:

Aici depinde de persoane, de firea fiecarui om, de personalitatea ficaruia. Daca esti baiat asta nu inseamna ca trebuie sa dai bine in fata unei fete, si ca trebuie sa fii tu "ingeras" pe langa ceilalti baieti. e bine de stiut ca unor fete poate nu le plac baietii timizi. dar nici sa ii vada ca bea, ca injura, ca fumeaza... dar cum am mai zis. depinde de firea fiecarei persoane. si aici ma refer la firea fiecarei fete. deci. raspunsul happy fetele vor multe. sunt multe mistere de care sa te alegi dupa urma lor. dar... baietii ce vor de la fete? si aici sunt muuulte variantehappy si nu toate sunt placute.