| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor sa auda fetele de la baieti pentru a "le intra la inima"?

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

"Esti deosebita" big grin

| Zatharra a răspuns:

Lucruri adevărate.Peace!

| july00 a răspuns:

Pai lucrurile astea trebuie sa vina din inima..nu ca vii aici si intrebi, ..Esti chiar idiot daca intrebi asta..pai ii spui ce simti cu adevarat, si sa te comporti cum trebuie cu ea, sa nu o jignesti. Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Glumeste mereu cu ele, daca esti glumet si amuzant vei fi si apreciat si indragit de toata lumea.
Baftawinking!

| Paix a răspuns:

Il scoti afara pe "Johnny" si de bati cu ea pe piept...laughing

| PlayWithMe a răspuns:

Poti sa le injuri si tot la inima le intra, poti sa le bati si tot la inima la intra, sau poti sa te porti frumos cu ele si tot la inima le intra.Concluzia? Fii natural si daca simti ceva pentru cineva, arata-i asta, desi poate sa iti spuna ca il place pe Gigel Frone sau pe Adrian, copilul de tabla, dar asta e partea a doua.

| DeehhCarla a răspuns:

Spune-i fix ceea ce iti trece prin minte atunci happy