| Danutul22 a întrebat:

Oare chiar exista perechea perfecta?

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Nu există perfect, există doar 2 persoane compatibile.Și nici nu ar ține de zodiac cu care zodie ești compatibil,totul ține de caracterul fiecăruia, degeaba ești zodia "pepeni„ dacă ai caracterul unui prost crescut. Fiecare persoană are defecte, are și părți bune și părți rele, tot ce trebuie să facem este să găsim persoana care ne face să ne simțim bine în prejma ei, care noi pentru noi este"perfectă„. Sper că te-am ajutat.Baftă!

10 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Vise, baloane pline de aer cald, minciuni si dezamagiri, cu asta este sinonim "perechea perfecta".
Exista doar doua persoane care sau adaptat unul celuilalt, care se iubesc si se inteleg. Perechea perfecta se construieste, nu se naste.

| mona a răspuns:

Nu exista relatie perfecta

| DNSK a răspuns:

Da, sa stii ca da

| neutrino a răspuns:

Nu, nu exista o astfel de relatie, dar daca nu speram, atunci ne vom limita doar la aventuri scurte.

| SunnyDay88 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin perfecta.

daca se potrivesc impreuna si sunt facuti unul pentru celalalt? da! majoritatea relatiilor sunt asa.

daca ai insa pretentia ca trebuie sa fie o relatie de pace si armonie fara pic de probleme, atunci... mai viseaza mult si bine.

| sebby27 a răspuns:

Da.Perechea mea de ciorapi.

| ShNySnYGer a răspuns:

Daca iubesti pe cineva cu adevarat, respectul, prietenia si iubirea pe viata cum e la inceput DA!

| patriiiii89 a răspuns:

Cum oamenii nu sunt perfecti nu poate exista perechea perfecta.winking

| superdemi a răspuns:

Exista si suntem toti cei care respectam si iubim persoana respectiva toti suntem perfecti daca sunt prezente aceste doua reguli in cuplu.

| MariaMariaMariutza a răspuns:

Da daca va iubiti si va respectati daca exista chimie se poate De ce nu?