| Cortex a întrebat:

Ce baieti/fete va plac? Opiniile voastre despre perechea perfecta...

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Perechea perfecta, ar fi un el blond cu ochii albastri(Owen Wilsondrooling) cam la 1, 80 si o ea cu trasaturi fine, nici prea dotata dar nici blana, satena, cu ochii verzi, 1, 70hee hee

| Bubbles a răspuns:

Fata bruneta cu ochii caprui cu baiatul blond cu ochii caprui inchis:X:X:X

| mikilooooooooo a răspuns:

Fata bruneta, par lung, ochii verzi

| Ionut a răspuns:

Mie mi-ar place o fata sa aiba cate 50% din toate big grin ma refer la cele bune

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Chiar daca o sa sune stupid, nu prea mi-am facut o parere despre cum ar arata "baiatul perfect" laughing.
Stiu doar ca baiatul care imi va placea ma va placea si el pe mine, are incredere in mine, ma face sa am incredere in el, inteligent si mai ales sa ma inteleaga pentru fiecare prostie pe care o fac laughing.

| Dayana95 a răspuns:

Genu` Justin Bieber :X ma omoara baiatul ala :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii responsabili, care nu isi parasesc iubitele printr-un sms, baietii care vor sa cunoasca lumea si care incearca sa faca cat mai putine prosti. Urasc baietii care nu sunt in stare sa spuna " te-am inselat ", cei care nu spun " multumesc ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perechea perfecta nu consta in sex, religie, stil consta in iubire dragoste e. t. c