| Ionela200 a întrebat:

Oare cum am reusit sa ma indragostesc de verisorul celei mai bune prietene? Fata de baietii pe care ii cunosc el este educat, amuzant, frumos, dar are ceva ce nu pot explica... I-am spus prietenei, iar ea a inceput sa rada la inceput, apoi a inceput sa faca glume pe seama mea de genu „Cand o sa fie nunta?" sau „Tu te gandesti doar la el, si nu m-ai vezi pe alt baiat", „ Saracu verisor" etc.
Problema este ca el vine vine rar pe la verisoara lui, suntem c-am la 2 ore distanta cu masina. Am inceput sa plang azi cand am ascultat o melodie lenta si trista, nu stiu ce simte el pentru mine, nu as avea curajul sa-i spun ce simt, ce sa fac? Nu suport, parca ceva in capul meu explodeaza si ceva undeva incet incet se rupe...
Vreau raspunsuri serioase, chiar nu am idee ce sa fac.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga- te ca el sa aiba minte si pentru tine.

| digitall a răspuns:

Pai cautal pe altu ma ce vrei acu sa intri in depresie laughing ce e asa greu sa cauti altu sunt o gramada