| Secretkkk a întrebat:

Oare cum sa ii dovedesc ca il iubesc, cum sa ii arat ca sunt inebunita dupa el?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Si ma rog de ce vrei sa-i arati ca esti moarta dupa el!
ca sa te joace pe degete! nu fii fraiera!
tu alinta-l vorbeste-i dragastos, saruta-l, tine-l de mana, zambestei...si lasa-l pe el sa traga concluzii!
tu fa ce vrei... dar unui baiat i se urca la cap smecheria cand stie ca pocneste din degete si tu ii cazi "lesinata"
fii isteata, si nu ii oferii siguranta ca te are cand vrea, daca il tii in suspans,,,,, va stii sa te pretuiasca mai mult!
succes!

8 răspunsuri:
| diiiiiannnnaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti fata in fata cu el! Si spune'i usor cu timpul, nu te grabi tongue big hug

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Spune'i k ti'i se pare dragut. razi la glumele lui! Joaca'te ce se joaca si el, lista continua! Succes! Nu uita. nu'i spune din prima te iubesc tongue

| Silvara a răspuns:

Sa nu faci greseala aceea! Nu ii arata ca esti innebunita dupa el, cum au mai zis si altii o sa te joace pe degete.:] Spune-i ca il iubesti, nu foarte des [din 5 in 5 minute], regulat, atunci cand simti ca trebuie. Fa-l sa aiba incredere in tine, vorbeste cu el cand are nevoie, asculta'l cand trebuie.Succes>big grin

| DeeVee a răspuns:

Acelasi raspuns...ca si la intrebarea anterioara

Din nou succes.:*happy

Baby.ShiNe

| Nimeni a răspuns:

Pai ii dovedesti ca il iubesti prin fapte...Incerci sa-l intelegi...incerci sa ai incredere in el, sa discuti cu el si problemele care le are, nu doar despre relatie...
Dar chestia "cum sa ii arat ca sunt inebunita dupa el?", te sfatuiesc sa NU...
Ca apoi el stie ca il iubesti si o sa-ti greseasca gandind ca il iubesti si o sa-l ierti... o sa-l ierti o data, apoi si a doua oara si se tot repeta...
Succes! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa ii spui ca il iubesti si ca esti in stare sa faci orice pentru ai dovedi lukreu asta! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fraiera sincer, ai rabdare sa_ti arate el mai intai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvintele inseamna mai putin dar pentru anumiti baieti care sunt mai speciali inseamna foarte mult(il includ pe prietenul meu pentru ca altii ma indoiesc ca mai sunt ca el )totusi lasand cuvintele la o parte prin gesturi spune`i tu ca il iubesti dar fara sa astepti nimic in schimb pentru ca poate el vrea sa te mai tina pe jar putin si de aceea asteapta sa faci tu primul pas(depinde si cat timp de relatie aveti) sunt sigura ca dupa ce va trece 1 an o sa privesti altfel lucrurile fai anumite surprize care sti ca le adora(lucruri simple nu`i nevoie de cheltuieli)ideea mea:scrie`i un mic biletel nesemnat(fara nume)prin care scrii un simplu Te Iubesc si lasa-i`l in usa in buzunar in geaca oriunde dar sa stii ca il va gasi mai tarziu intr-un cuvant fa`l sa se simpta iubit, si iti va pune lumea la picioare(daca e baiat cumsecade si va meritati reciproc). Aveti grija de voi si Bafta`:* Take Care!