| unknow a întrebat:

Oare;... daca sunt in clasa a VIII-a.(mai am unpik si termin) imi pot face un prieten?(16 ani) :-? o parere macar plzzz mersi frumos si pwwwwp:*:*:*:*

17 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Da normal, dar vezi sa nu te incurce ca sa poti trece bine examenelewinking si eu sunt tot la fel multa bafta la examenekiss(avem amandoua nevoie)

| LiveYourLife a răspuns:

Se spune ca la 16 ani gandesti mai matur si iti poti face un prietenwinking

daca tu esti pregatita sa ai un prieten de ce nu...

| TheSpecialOne a răspuns:

Da daca faci rost de un nume big grin

| albertcraiova a răspuns:

Normalll

| TanyaX3 a răspuns:

E mai sigura sa iti faci un prieten dupa examene, ca nah daca ai unul inainte poate te va distrage de la invatat.

| justme97 a răspuns:

Sigura ca poti
ai 16 ani cam asta e timpulwinking
succes si multa fericire big grin

| Diana_7761 a răspuns:

Bineinteles.`straight face.Fa exact ce iti place tie. nu tine cont de altii. Daca tu consideri ca`ti place un baiat.mai mic sau mai mare. Asculta`ti inimalove struck

| cLaudioasa a răspuns:

Normal ca iti poti face tongue
dar vezi ce baiat iti gasesti sa te placa pe tine insuti si sa te respectetongue.sa nu te trezesti ca sta cu tine numa sa te ****.
succes! kiss

| catalin94 a răspuns:

Iti poti face un prieten, dar sa nu intretineti relatii sexuale, asta e parerea meabig grin

| alexandra_9303 a răspuns:

Pai daca esti pregatita si ai incredere in el. si va iubiti sigur!
stii sunt fete care isi fac prieteni si dintra 6 7winking

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Da iti poti face.

| wimpyannya a răspuns:

Da, logik dar fa-ti dupa examenerolling on the floor

| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

Dragostea nu are varsta! fundita?

| glossygrl a răspuns:

O Doamne! Cum sa nu? Sora mea mai mica (13 ani) are o colega care are si ea tot 13 ani si are un iubit de 19(cam ciudat dar, na...)...
Inca nu ai iubit?
WTF?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face linistitalaughing

| Alex_7177 a răspuns:

Fa-ti daca va iubitzi. de ce nuh? fundita?

| cosmy_9080 a răspuns:

Da.nu vad de ce nu ti-ai face.nu esti mica rau.