| anonim_4396 a întrebat:

Oare daca toate cuplurile ar sti secretele din interiorul relaților ar mai exista poporul roman?
Intrebarea am gasit-o intr-un video amuzant https://www.youtube.com/watch?v=GRl_jJrC6lU

1 răspuns:
| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Daca e sa o luam mot a mot bazandu-ne pe efectul fluture aceasta schimbare majora clar ar fi dus la inexistenta poporului roman
Dar incercand sa raspundem la intrebare pusa din punct de vedere logic raspunsul ar fi da.
Desi ar exista relatii fericite cam cat sa le numar pe degete, asta daca as fi ciung si schiop, relatiile unde inselatul si batutul nevastei ar lua ampluare si asta ar duce la intretinerea poprului roman din punct de vedere al populatiei