| User a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=JWZpUovBYTk&feature=relat ed
Si acum intrebarea... oare mai exista specimene ca asta?:|

9 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mai exista si altii ca el, sa nu te indoiestilaughing

| georgiana a răspuns:

Uite ce frumos danseaza baiatul asta =))
http://www.youtube.com/watch?v=jUHPTFNOhhY&feature=related

| ady2607 a răspuns:

Intotdeauna am sustinut ca diferite persoane sa nu aiba acces la tehnologie. Sa-si tina prostia ascunsa de ochii celorlatilaughing Din pacate sunt multe specimene asemenea. Daca mai cauti pe youtube sigur o sa mai gasesti ceva asemanator, sau poate chiar mult mai respingator...

| lavyBandB a răspuns:

Da exista! Si din pacate se inmultesc pe zi ce trececrying

| Aia cu cap mare a răspuns:

Bine mah...bazat baiatulaughing
+ ca are sh vocelaughing
mai exista muuulte specimene din astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista peste tot astfel de specimene... uite un filmulet mai horror >:) http://www.youtube.com/watch?v=Bu3VXA3Gwx4

| Adyna_2391 a răspuns:

Saracul de el. poate nici el nu ar vrea sa fie asa...si din pacate cred ca mai sunt specimene ca ellaughing...:*

| PynkyYo a răspuns:

Vrei sa-ti zic ceva super nasolthinking Eu am jumate de clasa asa...help me!crying(

| euTímea a răspuns:

Din pacate daaa laughing.