| Andreiiaa a întrebat:

Oare de ce baietii sunt asa? Azi iti spun ca te iubesc, se poarta frumos cu tine si dupa...oh go on Dupaa se comporta ca si cand nimic nu s`ar fi intamplat?

Răspuns Câştigător
| ReBeL_9982 a răspuns:

Eu ca baiat iti spun (nu sunt asa dar am fost pana sa o intalnesc pe eabig grin) unii fac asta doar sa se dea mari ca au fost cu o groaza de fete nu conteaza cat timp dar au fost de multe ori o fac din interes sau nevoie (nevoia de a nu rade altii de ei) mai intai testeaza oamenii mai ales baietii in privinta relatiilor! Sper ca ti-m fost de ajutorwinking!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când dai peste câte-o dintr-asta ( http://www.tpu.ro/......sit-cu-el/ ) de ce nu s-ar comporta aşa?
Merită oare unele din ele mai mult?

| Razvan a răspuns:

Si de ce ma rog, fetele nu le zic ce simt/cred?thinking
Continuati sa vorbiti in metafore si va va intelege doar Eminescuwinking

| YoungHomie a răspuns:

Eu deja m-am obisnuitlaughing)

| catahardy a răspuns:

Sunt baiat no acum. da vreau sa zic ca nu toti sunt asahappy cel putin eu nu.sigh uneori poate ca ar fi fost mai bine cum spui tu pentru ca am suferit mult din chestia asta.-.-

| Gesii a răspuns:

Enigma.

| tinkutza_4745 a răspuns:

Baietilor le place ca fetele sa fie ca niste carti pe care sa le citeasca si a descopere toata lumea frumoasa, si dupa fiecare pagina sa vreie sa o deschida si pe urmatoarea, si in timpul cind el citeste se indragosteste, dar relatia intima devreme e ca si ultima pagina si pe el nul mai intereseaza cartea, o arunca si isi cauta alta...asa sunt baietii, lora le plac enigmele...