| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Oare baietii se comporta asa cand le place de o fata? Chiar sunt in ceata si vreau parerea voastra.DECI...in clasa la mine este un baiat (de care imi place)si nu stiu daca si el ma place.Mereu el cauta ceva de discutat cu mine in timpu orelor, ba imi cere cate un pix, creion, radiera orice. Uneori se poarta mai urat cu mine dar nici ca alte fete, nici chiar asa adica putin mai finut.Nu s-a intamplat de multe ori. Dar alteori se poatra chiar dragut si e oarte dulce si simpatic. Vreau sa raspunda atat fetele cat si baietii.Si as vrea daca se poate ca baietii sa zica cum se comporta ei cu fetele! Va rog HELP ME PLEASE!

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cred că îţi dai seama că asta diferă de la persoană la persoană toţi avem zile în care suntem mai ok deci amabili şi zile în care nu suntem ok dar în faţa celor la care ţinem ne controlăm totuşi cuvintele. vei vedea şi din ce va urma. Nu poţi spune că ţi-a cerut o radieră şi gata te place. Baftă!

| GuessWho a răspuns:

Pai fii atentalaughing deci eu am fost pusa in situatia mi-a placut de un baiat de cad l`am vazut pentru prima data in clasa a1a si mi-a placut de el pana in a5a ...nu m`a placut decat in clasa a5`a pe la sfarsit pana atunci se comporta foarte urat cu mine cu celelalte fete era foarte dulce deci avea ceva direct cu mine cand mi-a spus ca ma place a devenit cel mai dulce acum sincer sa-ti zic toti baietii se comporta diferit unii se comporta urat caci nu stiu cum s`o faca altii sunt mai tupeisti si stiu sa spuna ce simt.

| AnGeL a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca te place si ar trebui sa gasesti subiecte in comun, de discutat cu el

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

De obicei asa se comporta cu o fata care le este dragalasa! incearca sa inviti 2-3 prieteni la tine pe str/bloc printre care si el sa vb/''jucati''[laughing] si mai vezi atunci macar petreci timp cu el!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asa e el. nu e o regula