| Mkeynes a întrebat:

Oare de ce femeile cand sunt la ciclu nu au chef sa vorbeasca cu nimeni?
Si se comporta ciudat... chiar si cu iubitul lor.
Indiferenta si ignoranta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea ocazia să mă întâlnesc și să vorbesc cu cine îmi place foarte mult pot sa am toate simptomele din lume ca as face-o.
Păi da dar unele folosesc scuza,, mă doare capul/burtica iubire, nu pot"

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Țin minte ca fosta era excitata rău pe ciclu.

| SG1995 a răspuns (pentru Sofer):

Poate a doua, sau a trei a zi, dar prima nu cred.

| SG1995 a răspuns:

Mai imaginează-ți că ai avea dureri destul de mari și continue, parcă nu-ți arde de prălăvăgeli.

| Eireann a răspuns:

Unele femei au crampe foarte dureroase, dureri de spate, de cap, great, sanii sunt "grei" si sensibili, ameteli, oboseala, etc. Daca tu ai avea toate simptomele astea si/sau multe altele nu ai fi in cea mai buna forma si cel mai vorbaret. Apoi din cauza schimbarilor hormonale unele sunt triste, deprimate sau indispuse si irascibile. Asa ca decat sa ma cert aiurea cu cineva mai bine stau 2-3 zile in liniste si pace.

| Mkeynes explică (pentru Eireann):

Pai aia e ca a mea
Nici nu raspunde la msj
E asa indiferenta...

| Mkeynes explică (pentru anonim_4396):

Adevarat sad bv

| Eireann a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e o scuza, chiar o doare. Si doar nu pleci in expeditie, te vede peste 2 zile cand se simte mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eireann):

Daca as avea ocazia să mă întâlnesc și să vorbesc cu cine îmi place foarte mult pot sa am toate simptomele din lume ca as face-o.
Păi da dar unele folosesc scuza,, mă doare capul/burtica iubire, nu pot"

| Michaeel a răspuns:

Nu mi se pare, am văzut femei la ciclu și nu erau ciudate ori indispuse. Ma gândesc din cauza ca se întâmplă o schimbare hormonala în corp și le da unor fete dispoziție mai proasta.