| anonima303 a întrebat:

Bună, iubitul meu de câteva zile se comporta ciudat, nu prea mai suna, răspunde la mesaje sec și s-a despărțit de mine, nu mi-a mai răspuns la mesaje deși i-am trimis foarte multe și am aflat ca vorbeste cu fosta mea cea mai bună prietenă. El nu mai vrea sa vorbească cu mine, ce pot face în cazul asta? Dufăr foarte mult(va rog fără jigniri sau răspunsuri urâte), mulțumesc!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta nu mai e iubitul tau, e fostul iubit.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa treci și tu peste asta și să te axezi pe viața ta, care, de altfel, e mult mai importanta decât orice băiat.
Poți face ceva ce te pasionează sau să îți descoperi noi pasiuni ori poți face mișcare, te detensionează psihic și te face să uiți de el
Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă s-a despărțit de tine normal că numai îți răspunde la mesaje. Treci peste și vedeți de viață, copilă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce zici că s-a despărțit de tine, de ce te mira că nu-ți mai răspunde la mesaje?
Altul in locul lui te-ar fi și blocat pe toate socials. Așa fac unii.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu se comporta ciudata este ne loial...

| nevermind1234 a răspuns:

Din păcate trebuie sa te obișnuiești cu ideea ca v-ați despărțit și ca asta se mai poate repeta si cu alți viitori iubiți. Nu e un capăt de lume.

| HarryM77 a răspuns:

Hmm,te ai gândit vreodată ca probabil iubitul tău era cu fosta ta prietena de mai multă vreme și a vrut doar sa se răzbune (sa isi bata joc)pe tine, probabil ca în timp ce tu ii dai mesaje și îl suni ei sa se amuze pe treaba asta. E simplu îl uiți, te uita și mergeți mai departe
E plina lumea de băieți, bărbați, Nu e ultimul de pe pământ

| anonima303 explică (pentru HarryM77):

Pai am înțeles ca a vorbit cu ea de câteva zile înainte sa ne despărțim, și da se amuza ca el a pus o pe ea sa facă un ss sa vad eu,

| HarryM77 a răspuns (pentru anonima303):

Deci înseamnă că se cunoșteau de mai mult timp, ca nu aveau cum sa fie impreuna doar de cateva zile, probabil era și cu tine și cu ea in acelasi timp, pana ce s-a hotarat sa te paraseasca