| Lexiiii a întrebat:

Oare e gelos? Va rog vreau sa stiu! Multumumesc.

Poveste e cam asa :
Am fost cu el 3 luni, din care o luna a fost plecat la tara. Sincer in tot acest timp nu parea ca ii pasa de mine. El e mai mare decat mine cu 4 ani.
Cand sa intors de la tara, eu nici macar nu stiam. In ziua aia mi-a trimis un sms ca vrea sa ne despartim ca sunt prea mica. Absolut stupind. Oricum din cate stiam tinea inca la fosta, poate so fi impacat cu ea, nu stiu.

A plecat iar la tara. Si acum 4 zile sa intors. Ciuda e ca se baga mereu in seama cu mine, din orice motiv.Eu ii spun sa ma lase in pace si el face mai rau.Ba chiar e un baiat care sta cu noi si ma place. Ma ma ia in brate.Si am obs case uita cam urat. Ba chiar cand l-am intrebat ceva face "ce imi spui mie, spune-i lu G." Deci e gelos? Ce vrea acum? De ce nu ma lasa sa il uit?

2 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Gelozie nu stiu daca se poate numi, dar ii cam atingi orgoliul.Si tu, nu-i mai lasa pe toti sa te ia in brate si sa te atinga.Asa normal ca te vad "altfel".Fii mai demna.mai finuta, fixeaza-ti principii.Sa te atinga numai cel cu care vei fi.

| iarina15 a răspuns:

Orgoliu ala de baiat, nu-i convine ca tu poti sa-ti vezi in continuare de viata si fara el.

Si ca sa-ti raspund la intrebare, da e gelos pentru ca a vazut ce a pierdut.