| pisicel12 a întrebat:

Poveste mea de dragoste a inceput in urma cu un an pe atunci aveam si eu 15 si chiar de ziua mea Dumnezeu mi la daruit cadou cel mai frumos cadou din viata mea. Cum eream la tara ca orice copil ma duc si eu la denie laughing sa ne mai relaxam la noi in sat sunt 3 biserici el erea la cea de jos eu la cel de sus si ce mi.a venit mie sa plec la cealalta biserica acolo l-am vazut pe el tin minte si acum erea imbracat intr-un hanorac negru si in blugi albastri big grin laughing nu stiam cum sa ma bag in vorba cu el am observat ca manca seminte ce mi.a venit mie sa ii cer seminte aa uitasem eu atunci aveam o gasca si in acea gasca erea si un baiat care ma placea si se tinea dp mine iar,, iubitului meu" acum nu si atunci a venit sa.l bata dar nu s-a putut pentru ca am vb cu el sa stea cu minte si cum i-am spus i-am cerut seminte. ca sa ajungem la biserica la care erea el trebuia sa coboram un deal si erea alunecos si mham prefacut ca alunec ca sa ma ia in brate ma tinea de mana cand boboram dar ce erea cel mai ciudat nu stiu cum il chema straight face si mi.am luat inima in dinti si l-am intrebat cum il chema apoi am plecat s m-am despartit de el laughing apoi el ma gasit cand ma gasit eream cu 2 verisori si o fata big grin el a crezut ca unul dintre ei este iubitul meu asa ca tot insista cu privirea mie imi placea de acea ma uitam si eu.Am plecat cu varul meu si cu inca 2 verisoare si mham intors inapoi la biserica pe la 4 dimineata un prieten care erea cu el ma suna intruna cand am ajuns la biserica l-am intrebat,, dc ma sunai intruna?" si mi-a spus ca nu eu Adi. apoi i-am spus sincer daca vrea sa stea cu mine sia zis ca da. cele mai frumos clipe pana acum si in continuare dar nu stiu ce sa fac este gelos aproape tot timpul sad puppy dog eyes va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| NiKoLeT a răspuns:

big grin Mda...pe deoparte e bine ca e gelos, caci te iubeste cu adevarat, dar stiu, ca nu poti sta si vorbi numai cu el. staruete si tu sa-i spui cumva ca orice ar fi, si nu are importanta cu cine vorbesti, oricum numai pe el il iubesti! Si sa nu se teama de nimic! Alt ceva nu stiu...majoritatea baietilor sunt gelosi, nu ai ce le face! happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E greu in ziua de azi sa mai gasesti asa baiat, imbracat in blugi si hanorac, si in plus sa mai manance seminte in biserica! Nu stiu unde ai vazut tu legatura lui cu Dumnezeu dar pentru orice siguranta, nu-i mai da drumul.

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Que telenovela! laughing