| Mkeynes a întrebat:

Oare fata simte sa se duca la toaleta dupa sex chiar daca nu s-a terminat? Sau a avut orgasm si dupa vrea la toaleta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar pentru igienizare, la noi e pisareala sa iasa ramasitele albe altfel daca se intareste nu mai iese pişu afara

| darrio2007 a răspuns:

Da, simte. Trebuie sa se si spele.

| RAY a răspuns:

Si barbati pot simti

| RAY a răspuns:

Mi-a dat un retardat eronat, simularea vaginului, penisului determina urinarea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orgasmul este un moment de tensiune, de excitație maximă a zonei. Aceasta declanșează și fenomenul de micțiune, de necesitate de a urina. Astfel, de obicei după, vrea la toaletă. Iar dacă nu a avut, ce să facă săraca de ea, măcar de un pipi să aibă și ea noroc la viața ei, bun și ăla, în loc de nimic.

| mihai69 a răspuns:

Nu e nicio legătură între orgasm (sau lipsa lui) și senzația de micțiune.
Deși unele tipe care sunt capabile de squirt, confundă ceea ce simt atunci cu nevoia imperioasă de a urina.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu neaparat. Poate sa nu se duca la toaleta deloc apoi. Aici nu vorbim despre "baie" unde trebuie sa se stearga sau sa se spele.

| cristimihailov a răspuns:

Poate fata vrea sa termine ceea ce nu ai terminat tu...