| lifeistough a întrebat:

Oare femeile au orgasm cand nasc?

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Bineinteles ca au. Si tu ai cand te doare ingrozitor maseaua, asa-i? laughing

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cred ca mama ta a avut orgasm la nastere atunci cand te-a facut pe tine.

pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

rolling on the floor nuuu, mai degraba este o durere insuportabila.
daca stiam ca am orgasm nu-mi mai puneam epidural.winking

| NickiMinaj a răspuns:

Nici n-ai idee :X

| foxi a răspuns:

Au orgasm cand nasc copii tampiti, altfel au dureri!

| Paula007 a răspuns:

Pe tine mama ta cand te-a nascut a avut orgasm? ia du-te fuguta si intreab-o! poate te omoara, ca meriti ...atata prostie pe lumea asta

| Damian a răspuns:

You stupid son? Must be a stupid kid...

| Crisstina a răspuns:

Bine ar fi sa fie orgasm si nu durere

| Cristyn a răspuns:

Fa tu unul si o sa ai sa vezi.

| Miruna_7873 a răspuns:

Orgasmul se refera mai mult la placere iar din cate stiu femeile cand nasc nu cred ca simt acea placere psihica poate dar fizica sigur nu.Deci nu laughingFemeile NU au orgasm cand nascbatting eyelashes

| mariana_9403 a răspuns:

laughingrolling on the floorde ce nu te pui tu in locul lor sa aflilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident