| XatomisX a întrebat:

Oare fetele se masturbeaza sau doar barbatii sunt asa obsedatistraight face? aici sunt o gramada de intrebari despre masturbare si toate sunt puse de baieti respectivi copii de 12 anistraight face

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Copii de 12 ani care habar n-au ce inseamna acest cuvant, au auzit si ei odata de asa ceva si sunt foarte curiosi ce ar putea ei simtii daca ar face-o, sa fim seriosi ce matur mai este si un copil de 12 ani?

Normal ca se masturbeaza si fetele, daca te masturbezi ( in cazul fetelor) nu inseamna ca iti pierzi virginitatea, in cazul meu ai simtit doar placerea in rest virginitatea a ramas la locul ei...

Baietii mereu publica intrebari de genul masturbare, iar fetele isi lasa chestia asta in dormitor de aceea multi ar considera ca fetele nu se masturbeaza.
Numai bine!
pa, pa

5 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing) Hmm sunt si fete care se joaca degeticawinking, insa ele nu sunt asa curioase, la ele vin de la sine, si sunt si mai misterioase tongue, pentru ele suna aiurea, dezgust laughing dar c`est la vie daca nu au preten, isi folosesc si imaginatia! Ma intreb ce le excita mai muult gandul la bani sau baiatul aproape perfect smug, hmm baa nuuu cred ca amandoua, oooo daaa lata smug, cat despre cei de 12 ani, parintii le-a interzis sa se uite la cartoon network big grin

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Fetele masturbeaza.e natural

| Gabitech a răspuns:

Baietii sa spunem ca incearca de la 12 ani da? fetele putin mai tarziu (multora le e frica sa nu-si piarda virginitatea) Mai tarziu dupa ce-si incep viata sexuala, normal ca si fetele se masturbeaza, e ceva normal. Se spune ca sunt 2 feluri de categorii de oameni cei care se masturbeaza si cei care nu recunosc. si barbati insurati si femei maritate fac treaba asta. pana la urma nu are nici o chestie negativa atat timp cat nu exagerezi si-ti construiesti viata sexuala doar cu asta.salut

| spekeps44 a răspuns:

Nu ii asculta pe ceilalti ca nu au mai mult de 16 ani. Si fetele se masturbeaza dar daca sunt virgine nu isi baga degetu sti tu unde si se freaca la l*****c.

| bettingtyps a răspuns:

Da si bineinteles, esti cel mai tare din lume da-mi funda acuma, iti spun eu ca toti isi dau la laba si degetica din lume numai maicutele nu si preotii gigoloiilaughing)