| ingerash_3423 a întrebat:

Oare la ce se gindesc baetii cind te privesc in ochi fara sa spuna vreun cuvint?

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La orice!
Dacă te priveşte în ochi fără să spună vreun cuvânt după ce îi spui: "ştii, am uitat 5 zile să iau anticoncepţionalele şi am rămas însărcinată", tu la ce crezi că se gândeşte?
Sau, dacă se uită în ochii tăi fără să spună vreun cuvânt după ce vine de la muncă, tu la ce crezi că se gândeşte?
Toate depind de situaţie; oamenii nu pot fi categorisiţi la grămadă decât foarte rar!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La orice!happy

| cossmy a răspuns:

Pot vrea multe... daca esti si "buna", atunci sigur isi imagineaza cum ai arata fara hainewinking...sau daca se uita asa fix in ochii tai, pot vrea un sarut, poate unr aspuns la ceva.thinking depindewinking

| VodkaCoca a răspuns:

Prietenul meu, am inceput sa ii cunosc privirea laughing, cand se uita in ochi mei si tace cu o privire de aia care mi se inmoaie picioarele vrea sa facem dragoste laughing), de multe ori cand stam in pat ne uitam unul la altul se mai joaca cu mana prin parul meu cu ochi aia asa de dulci love struck si il mai intreb ce inseamna privirea asta laughing, si incepe sa'mi spuna cat de fericit e ca ma are cat de mult ma iubeste etc. Cand e suparat imi e de ajuns sa ii vad privirea sad, si il intreb de ce e suparat s'au cand are ceva il cunosc imediat big grin.

| Anileda a răspuns:

Mamaaaaa, ce buna e gagicalaughing asa zic unii

| Just a kid a răspuns:

Pe fostul meu pr imediat il cunosteam cand era suparatsadsi nu era nevoie sa zica nimic numa daca ma uitam in ochi lui imi parea rau ca l-am suparatsadsau cand eram eu suparata privirea lui era mult mai convingatoare ca vorbele.:Xofsad

| 教皇 a răspuns:

Asta as vrea s stiu si eu, dar cred ca ei isi sp sentimentele cu ajutorul privirii love struck

| Dienuk98 a răspuns:

Pai depinde de baiat... unii se gandesc la chestii gen sex altii ca esti o bunaciune altii vor sa iti zica ca simt ceva pentru tine iar altii se uita pur si simplu in gol laughing

| 1235678907452352 a răspuns:

Te vineaza in pat laughingrolling on the floor

| stelistu:X a răspuns:

La ce vrei tulaughing