| poopsic a întrebat:

De ce oare baetii isi doresc de la fete numai un lucru sa le aiba in pat? baetii oare pentru voi dragostea nu konbteaza nuimai a face sex?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt fata, dar sincer nu toti sunt asa, cunosc multi baieti care iubesc foarte mult si fetele pe care ei le iubesc isi bat joc de ei si nu ii iubesc, depinde de baiat, nu trebuie generalizat... uite si eu am fost cu un baiat care m-a amagit si a vrut doar sa ma aibe la pat, m-a asteptat un an, a vazut ca nu ii merge, m-a lasat balta, daaaar totusi nu cred ca toti sunt asa, sunt mult baieti care nu vor doar sex, vor sa iubeasca si sa fie iubiti, conteaza si sexul, dar depinde si de varsta lor.Desi eu am fost deceptionata in dragoste, nu mi-am pierdut increderea, sunt sigura ca pe lumea asta sunt si baieti care stiu sa ofere iubire si sa nu fie cu o fata doar sa faca sex cu ea apoi sa o lase, asa cum sunt si fete multe care sunt cuminti, de treaba, care iubesc, dar mai sunt si fete perverse, care isi bat joc de baieti, si baieti au suflet si sunt capabili sa iubeasca!

| CevaNormal a răspuns:

Hey pupsic nu e asa cum ai declarat tu, stiu ca ai postat din cauza nervilor din cauza unor tipi care au dorti de la tine doar sex. Sunt foarte de acord cu tine sunt niste caractere de barbati, care doresc numai sex, sex, si sex, si se joaca cu fetele, care cred ca e prea devreme sa se indragosteasca si sa-si faca o familie. Insa sunt si barbati care nu sunt de tipul lor, care intr-adevar tin la iubitele, prietenile lor. Deci te sfatui sa nu crezi toti rapanosii si libidinosii de baieti care stiu numai sa se mandreasca cu falosul lor, si cu mintea lor de gaina, fa un adevarat test la cautarea de barbati. Pa

| simoSTAR a răspuns:

Vreau sa cred ca exista si exceptii. daca nu exista, cu siguranta au existat dar noi fetele i-am facut sa se schimbe asa. e valabil si pentru fete si pentru baieti ca sunt si fete materialiste, si baieti care vor numai sex.ideea e ca pana la urma ne vine randul fiecaruia, trebuie doar sa stim sa avem rabdare :

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu toti doresc asta, crede-ma. Unii nici nu-ti cer asta, decat dupa nunta, am intalnit cazuri.

| daniDeeDee a răspuns:

Te inseli...sunt si cateva raritati... like me de ex.hee hee

| motanelul a răspuns:

Pentru mine sexul conteaza doar 40% intr-o relatie.nu toti baietii sunt la fel

| ejaxz a răspuns:

Nu este asa.Depinde de specimen.Multi baietii se dau mari gigolo, cand ei au o nevoie disperata de dragoste.Crede-ma pe cuvant.Sexul e placere, sentimentele sunt liniste sufleteasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii isi doresc sa le aibe si in alte locuri (pe fotoliu, pe masa din bucatarie...), nu doar in pat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la fel ca o confruntare intre doi razboinici.Confruntarea este ultima cale in fata careia nu te mai poti retrage si nici umbla cu alte tertipuri.Ptr o relatie, la un baiat, asta ar fi o demonstratie ca il iubesti.In locul tau m-as abtine serios.Aminteste-i ca dragostea nu-i conditionata nici pentru tine nici pentru el.