| faimosul28 a întrebat:

OARE MAI EXISTA FETE VIRGINE?

Răspuns Câştigător
| galileo a răspuns:

Ceau. Da exista. Cauta si vei gasi. O domnisoara care are moralitate, este cu frica de Dumnezeu nu isi incepe viata sexuala decat dupa casatorie. O astfel de domnisoara cauta un barbat cu care sa potriveasca, un barbat sigur pe el, linistit, intelegator, iubitor. O astfel de persoana merita toata increderea si toata stima si respectul. Din pacate putine sunt in ziua de astazi. Dar sa stii ca asa cum tu cauti o astfel de fata, si ele cauta la fel, baietii care sa nu fie doxa de carte in acest domeniu, care sa fie linistiti si la casa lor tongue

46 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mai exista, cele care au formati cei 7 ani de acasa si stiu ce inseamna acest lucru.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

assiris
| assiris a răspuns:

Da mai sunt. Cele cu personalitate si care nu fac ce e la moda sau ce sunt sfatuite de prietene.
Cindva Domnisoara era sinonim cu virgina. Azi inseamna doar fata necesatorita, domnisoara fiind astfel si sexi braileanca ce a avut peste 1000 de barbati (dupa spusele ei) Da a avut, si la ce i-a folosit? Cu ce e mai presus fata de o fata care si-a pastrat virginitatea pentru a o oferi iubitului in schimbul inelului de logodna?

| Sara2 a răspuns:

Eu cunosc cateva.....sau cel putin asa se declara.....ca oricat de bine cunosti pers nu stai langa ea clipa de clipa sa si crezi

| Ea12345 a răspuns:

Da.eu! am 16 anihappy

| alexam a răspuns:

Da exista, si asta pentru ca inca exista oameni care isi educa bine copiii/ fetele. Si oricum e optiunea fetei cand si cu cine sa fie prima data, asa ca vor exista INTOTDEAUNA fete virgine, chiar si la varste mai mari, nu doar pustoaice de 14- 15 ani...

| Simon a răspuns:

Hmmmmmm sa ma gandesc... DAAAAAAA! Acum serios vorbind, ce ti se pare atat de ciudat in chestia asta?

| kh1ss a răspuns:

Da. de ce te indoiesti de asta? nu toti copii sunt prost crescuti happy

cristian
| cristian a răspuns:

Poate mai gasesti cate ceva pe la manastire.

| selef a răspuns:

Da, cercetatorii au mai gasit cateva cazuri la unele gradinite.

| zuzuliana a răspuns:

Cum sa nu fie...nu toate fetele is la fel... ce-i drept alae care is ink virgine pana la 20 de ani inseamana ca nu si-au gasit persona potrivita cui sa se daruiasaca... dar sunt unele care de prima data se culca cu unul la care poate nici nu tine... dar alea virgine is fete care cauta dragoste nu sex.asa ca daca cauti o fata virgina cauta pentru ai oferi iubire si vei primi iubire...

| chikitoka a răspuns:

Iti fac cunostinta cu unatongue

| N538961518 a răspuns:

Nu, au disparut odata cu dinozaurii laughing

| simona24 a răspuns:

Schimba anturjul si vei cunoaste si fete virgine... dar care sunt nu se mai lauda in ziua de azi ca sunt luate de proaste de celelalte care nu mai sunt demult...

Răspuns utilizator avertizat
| Ys a răspuns:

Da exista o multime....de fete virgine

| LittleZyzy a răspuns:

Normal ca exista, cunosc fete de 18-19 ani virgine.

| RamonaMn a răspuns:

Mda....cunosc multe fete care inca nu au facut' o blushing

| maitreyi a răspuns:

Da... exemplu:eu

| Florinna a răspuns:

Pt kh1ss! da dupa parerea ta esti prost crescut daca ai un raport sexual? sau esti mai bine crescut daca esti virgin la 30 de ani?

| simpluEu. a răspuns:

Da... exista una... e prin germania si isi vinde virginitatea p 100.000€

| irynna a răspuns:

Hmmhappycauti una?

| sergiu2525 a răspuns:

Vor exista mereu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. CU SUTELE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au mai gasit astia la national geografik una ce *** nu mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca mai sunt virgina. dar cunosc fete mult mai mici decat mine care numai sunt.si nu stiu la ce le-a folosit sa se babardeasca de acum.probabil sa le ia lumea de curve. oricum daca te babardesti o data mai doresti inca o data si inca odata...asta e parerea mea.acum nu stiu ce credeti voi