| iubii a întrebat:

Oare s-a dereglat din cauza contactului sexual. ca din august pana in ianuarie nu am mai avut niciun contact sexual numai o saptamana inainte de a-mi veni ciclu.
(Buna ziua am si eu o intrebare.luna trecuta am avut ultimul contact sexual neprotejat(14.01) si a doua zi(15.01) mi-a venit menstruatia. iar acum trebuia sa imi vina luna aceasta cam pe 15 dar inca nu mi-a venit...acum 2 zile ma dureau ovarele si sunt si racita care este cauza?(am luat o pastila de raceaala cam cand trebuia sa imi vina) oare sunt racita la ovare?:-s

8 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

S-ar putea sa fii insarcinat(a) ca nu ai specificat ce esti baiat sau fata. si oricum intrebarea e la misto. daca nu iti vine menstruatia esti fericita, nu ca sa mai faci griji pentru ea ca nu a venit.

| DeeaMarry a răspuns (pentru NatureSelf):

"Ma dureau ovarele"! Oare ce sa fie... Baiat sau fata?!

| NatureSelf a răspuns (pentru DeeaMarry):

Eu cred ca travestit(a) ca si tine vor fii. Ce ovarele?

| NatureSelf a răspuns (pentru DeeaMarry):

Nustiu de ce ma complic aici cu profesionisti in ovare ca tine. probabil ca tu ai mai multa experienta in ele. si in loc s-o ajuti pe ea, tu critici si faci pe, **** mea, eu sunt mai destept ca tine, si eu prost mai si musc momeala. bine ma tu esti experta. ajut-o.

| iubii explică (pentru NatureSelf):

Sunt fata .

| NatureSelf a răspuns:

Is absolut convins, sa pun capul ca esti minora.

| ChioruL14 a răspuns:

Asta e un fel de inception, o intrebare intr-o intrebare.
da, s-a dereglat, ia o cheie de 14 si pune-l pe gagica-tu sa-l regleze la loc.

| icerose a răspuns:

Sigur nu esti gravida? daca ai facut sex neprotejat sau macar ai luat anticonceptionale, poti sa incerci niste pastile pentru stimularea menstruatiei! sau in cel mai rau caz cumpara un test de sarcina...