| anonim_4396 a întrebat:

Oare se va indragosti de mine daca pana in prezent nu am avut decat o relatie strict profesionala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e un adevarat profesionist, nu se va indragosti niciodata de tine. Asta nu inseamna ca nu veti avea relatii sexuale!

3 răspunsuri:
| yami a răspuns:

De ce nu? imbraca-te mai provocator, flirteaza, atinge-l "din greseala" pe brat, cere-i sa se uite dc ti-a intrat ceva in ochitongue...lasa sa se vada ca se poate si mai mult decat "profesional"happy... un barbat se simte atat de bine cand o femeie are nevoie de ajutorul lui, cand ea e atat de fragila si el atat de puternic! ...gaseste teren prielnic pentru urmatoarea miscarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pina acum nu a incercat nimic ia-ti gandul. Ori nu te place ori e un tip serios care nu isi inseala partenera. Uite cu sfaturi de genul "imbraca-te provocator" "spune-i ca-l placi" si alte tertipuri, reusiti voi fetele care nu aveti respect fata de institutia casatoriei, sa distrugeti vieti, sa raniti sotii si sa lasati copii fara tatzi. Ce o fi in sufletul vostru? sau aveti voi oare suflet? Sa stiti ca ce semanati, veti si culege. Calcati in picioare sentimente, familii frumoase, distrugeti tot in jurul vostru doar pentru ca vi se pune voua pata pe un barbat care nu este liber. Sa stiti ca va vine si voua randul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil. Din nefericire, citeodata relatiile profesionale degenereaza in relatii sentimentale, dar nu stiu cit este de in regula.