| 7878787 a întrebat:

Iubesc o fata si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna. Si ea a zis ca nu ii trebuie momentan relatie. A zis catre mine : BFF vreau sa fim, nu simt mai mult ( sau ceva de genu' ) daca o sarut cand o sa prind momentul oare se supara, o prietena a spus ca la orice fata ii place sa fie sarutata, ce ziceti? Sa incerc? Se va indragosti oare de mine sau nu va mai vorbi cu mine, aici am nevoie mai mult de sfaturile fetelor, sau si a baietilor, dar cei care au fost in cazul meu, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu cred ca i-ar placea. Daca ti-a spus ca nu vrea o relatie, ar trebui sa ii respecti decizia, altfel ai da dovada de egoism pentru ca te-ai gandi doar la tine.Fii prietenul ei si poate in timp, daca va dori, veti deveni si iubiti.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca, oricum nu pierzi nimic dar te alegi sigur cu un asa-zis sarut. Alta ocazie nu vei mai avea.

| LoveSleep a răspuns:

Nu vreau să fim mai mult decât prieteni, nu am chef de o relatie acum=Ești urât, nu te plac, dispari.
Cam asta e traducerea la ceea ce a spus ea.
Baftă.

| Doub a răspuns:

Băi, nu face asta.
Da, ne place să fim sărutate, da' de cine ne place/iubim, înţelegi tu.
Sper.
Nu prea ai ce face, într-o relaţie sunt două persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă vrei bătaie, sărut-o laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuu,iti place mai violent, sadica mica smug putem sa fim sadici impreuna, ce zici? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricarei fete ii place sa fie sarutata de un tip de care ii place. Restul intra la agresiune sexuala.

| cineva666 a răspuns:

Buna! este clar ca nu esti pe placul ei happy de ti-a dat un asa raspuns la intrebarea ta. nu are rost sa insisti daca fata nu te vrea happy. daca o saruti cand o prinzi momentul este posibil sa te pocneasca si sa pierzi prietenia ei happy o sa te considere nu nesimtit care nu a fost in stare sa ii respecte decizia.

| cineva666 a răspuns:

Prietena ta nu a spus bine happy. ne place sa fim sarutate dar nu de oricinewinking ne place sa fim sarutate de persoana care ne atrage.