| cristina_4433 a întrebat:

Oare un baiat spune tot timpu adevaru

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu e 100% sincer.

| Klepto a răspuns:

Dar fetele spun tot timpul adevarul?

| Neimportant a răspuns:

Unii da, alţii nu.

| romeo78 a răspuns:

NU! Intotdeauna va minti, pentru a-si atinge scopurile.
Rar, vei gasi un om serios.
Un om cara sa aiba curajul sa spuna adevarul.
De ce sa spui adevarul, cand poti minti?
E mult mai usoara minciuna.

| bebin a răspuns:

Un raspuns sec.NU

| inimioarata a răspuns:

Nu spune chiar mereu.mai si minte sad

| pupu_7309 a răspuns:

Nu e vb daca un baiat spune mereu adevarat dar nici o persoana umana nu poate spune mereu adevaruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyla! kiss
Nu e vorba doar despre barbati,draga. Ci despre oameni in general. Nu exista om care sa nu fii mintit macar o data in viata lui. Cred ca asta e cel mai la indemana pacat pe care il poti face confused E mult mai usor sa scapi "basma-curata",spunand o minciuna,decat sa iti asumi consecintele a ceea ce faci.
Si cum azi,in zilele noastre,minciuna e la putere,iar adevarul nu mai are nicio valoare, va trebui sa ne obisnuim cu asta!winking Astia suntem noi, oamenii...:-J
Take care! kiss
♥-Marmelade-♥