| Andrei101010 a întrebat:

Ofer funda! Inainte sa fac dragoste cu iubita mea,ea mi-a zis ca numai este virgina si ca atunci a avut sangerari.Iar dupa ce-am facut-o,am observat ca a sangerat, nu mult cel drept.Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca prima dezvirginare sa nu fi fost completa si ca atare sa fi ramas cu himenul intact sau doar partial deteriorat si deflorarea integrala sa se fi produs doar acum. Ea ar trebui sa stie ce si cum s-a intamplat prima oara cand a considerat ca a fost dezvirginata asa ca raspunsul ar trebui sa-l dea/stie chiar ea.